• Ново
Кларенс Фустани За Жени Жени Секси Летен Ноќен Клуб Бронзирање Прашка Тенок Неправилен Фустан Вечерен Фустан

Кларенс Фустани За Жени Жени Секси Летен Ноќен Клуб Бронзирање Прашка Тенок Неправилен Фустан Вечерен Фустан

Buyers rating:
DEN 239.84

Износ

Модни Жени Секојдневен Цврст Тенок Секси Квадратен Јака Без Прерамки Долг Фустанкарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневен Фустан,Лабава,Секојдневна Облека, Стилски и моден дизајн, Цврст Без Ракави, Мини Фустан.2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.3.Специјалниот дизајн Без Прерамки го прави Пообичен и попривлечен за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј,Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Лето и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно перење во машина во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи дека би била помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Информации за производот : Сезона : Aut, Пролет, Лето : Жени, Девојка Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерподаток : Цврста Јака : Квадратна Јака : Секојдневна, Модна Должина : Над Должината На Ракавот На Колената : Без Ракави За перење : Ладно Миење На Рацете, Закачување или Сушење На Линијата што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Удобен Материјал Со Одличен Квалитет : 95% Полиестер, 5% Спандекс. Женските фустани се направени од лесна и допирна кожа, квалитетна растеглива ткаенина која не се збрчка со убава завеса. Овој Фустан Совршено Ги Комбинира Сексапилноста И Елеганцијата, Заслужувате Еден Во Вашата Гардероба. Ги прегрнува Вашите Облини Совршено Се Вклопува : овој обичен фустан за женска забава многу симпатичен добро исечен и совршено ги прегрнува вашите облини. Тече многу убаво и ја истакнува вашата фигура.Овие женски фит летни фустани имаат елегантен женски изглед!. Прилика : Одлично За секојдневно, плажа, забава, клуб, семеен собир, свадба, одмор, меден месец итн. Едноставно додадете потпетици, сандали, очила за сонце, обетки, капи, спојка за брилијантен изглед. Забелешка : пред да нарачате, ве молиме внимателно прочитајте ја нашата табела со големини во описот на производот и изберете ја вашата големина. Инструкции за миење : рака/Машина wa.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женска Еднолиниска Вратоврска Со Надуени Ракави Фустан Со Цветен Принт Маица Фустан Гроздобер Фустан Тренинг Дре Линија Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Еднолиниска Вратоврска Со Надуени Ракави Фустан Со Цветен Принт Маица Фустан Гроздобер Фустан Тренинг Дре Линија Фустан

Ви Посакувам Среќен Шопинг, Искрено! : ХХХХГолема Биста : 136см / 53 П2 : од кој материјал е направен? Имаме и д

DEN 2.00
Мијаилима Црвена ХХЛ Обични Фустани За Жени Ракав Фустан Краток Фустан Секојдневен Нацртајте Низа Обична Секојдневна Возбуда
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мијаилима Црвена ХХЛ Обични Фустани За Жени Ракав Фустан Краток Фустан Секојдневен Нацртајте Низа Обична Секојдневна Возбуда

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 3.33
Џоус Фустани Со Кратки Ракави За Жени Модни Жени Цврст Плетен Фустан О-Врат Долги Ракави Дно Плисиран Фустан Секојдневни Фустани
  • Ново
Оценка на клиентот:

Џоус Фустани Со Кратки Ракави За Жени Модни Жени Цврст Плетен Фустан О-Врат Долги Ракави Дно Плисиран Фустан Секојдневни Фустани

Модни Жени Цврст Плетен Фустан ОВратот Долги Ракави Плисиран Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со

DEN 255.84
Fesfesfes Дозвола Жените Готски Фустани Секојдневен Ноќта На Вештерките Долг Ракав Фустан Спојување Солидна Готски Косплеј Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fesfesfes Дозвола Жените Готски Фустани Секојдневен Ноќта На Вештерките Долг Ракав Фустан Спојување Солидна Готски Косплеј Фустан

Жените Секојдневен Ноќта На Вештерките Долги Ракави Спојување Солидна Готски Косплеј Фустан Карактери

DEN 0.33
Еккаме Женски Летни Секојдневни Фустани На Плажа Бохо Цветен Печатен Фустан Летна Маица Без Ракави Плажа Мини Фустани Зелена
  • Ново
Оценка на клиентот:

Еккаме Женски Летни Секојдневни Фустани На Плажа Бохо Цветен Печатен Фустан Летна Маица Без Ракави Плажа Мини Фустани Зелена

Женски Бохо Цветен Печатен Фустан Летен Маица Без Ракави Плажа Мини Фустани карактеристики : 1.Карактер�

DEN 255.84