• Ново
Женски Пролет Лето Круг Вратот Краток Ракав Сончоглед Печатење Фустан Каки ХХХХХХЛ

Женски Пролет Лето Круг Вратот Краток Ракав Сончоглед Печатење Фустан Каки ХХХХХХЛ

Buyers rating:
DEN 415.84

Износ

Женски Пролет/Лето Круг Вратот Краток Ракав Сончоглед Печатење Фустан Ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. карактеристики : 1. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење2. Модерниот дизајн ве прави попривлечни, па можете да ја пуштите вашата мода и убавина пред вашето семејство и пријатели На Божиќ и да го покажете вашиот уникатен шарм3. Овој фустан е толку убав! Удобна ткаенина! Не го пропуштајте ова здолниште, мора да го носите.4. Погоден за забава, секојдневно и секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Информации За Производот.Погоден за : Женска Пригода : забава, секојдневен и секојдневен стил : Лежерна Облека : Вградена Дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно Миење Ладилник, закачување или сушење извинете, добив : фустан ОД 1 ПАРЧЕ Size Bust Waist Shoulder Sleeve Hip Lengths100cm/39.37"110cm/43.31"38.5 cm/15.16"21.5 cm/8.46"118cm/46.46"92cm/36.22"M106cm/41.73"116cm/45.67"40cm/15.75"22cm/8.66"124cm/48.82"93cm/36.61"L112cm/44.09"122cm/48.03"41.5 cm/16.34"22.5 cm/8.86"130cm/51.18"94cm/37.01"XL1148cm/451.97"128cm/50.39"43cm/16.93"23cm/9.06"136cm/53.54"95cm/37.40"XXL124cm/48.82"134cm/52.76"44.5 cm/17.52"23.5 cm/9.25"142cm/55.91"96cm/37.80"XXXL130cm/51.18"140cm/55.12"46cm/18.11"24cm/9.45"148cm/58.27"97cm/38.19"XXXXL136cm/53.54"146cm/57.48"48cm/18.90"24.5 cm/9.65"154cm/60.63"98cm/38.58"XXXXXL142cm/55.91"152cm/59.84"50cm/19.69"25cm/9.84"160cm/62.99"99cm/38.98"XXXXXXL148cm/58.27"158cm/62.20"52cm/20.47"25.5 cm/10.04"166cm/65.35"100cm/39.37" Дизајн : не само што може да обезбеди удобност, туку и да донесе многу убавина и мода. Подарок : жените стилски, форма-фитинг и убава. Убав и внимателен подарок за себе, вашите соученици, роднини, семејство или пријатели. Прилики : Погоден За одмор, забава, запознавање, фотографија, одмор, секојдневно носење, активности, патувања, спорт, јога, шопинг, работа, собирање пријатели итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Секси Фустани За Жени Датум Ноќ Вечер Фустан Без Ракави Екипажот Вратот Халтер Неправилни Полите Цвет Фустан Роденден Подароци
  • Ново
Оценка на клиентот:

Секси Фустани За Жени Датум Ноќ Вечер Фустан Без Ракави Екипажот Вратот Халтер Неправилни Полите Цвет Фустан Роденден Подароци

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : LWZWM (ω ω ω) Жените Заштеди Дозвола Се �

DEN 495.84
Летен Заштеди Дозвола
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летен Заштеди Дозвола

пролетни фустани 2023 летна облека 2023 летен фустан 2023 летни фустани 2023 летен макси фустан 2023 летен фустан

DEN 0.33