• Ново
Фустан Во А-Линија За Жени Тркалезно Деколте Без Ракави Тенка Чипка Божиќен Фустан За Замав Фустан Без Прерамки Фустан За Печатење

Фустан Во А-Линија За Жени Тркалезно Деколте Без Ракави Тенка Чипка Божиќен Фустан За Замав Фустан Без Прерамки Фустан За Печатење

Buyers rating:
DEN 526.08

Износ

Ироинид А-Линија Фустан За Жени Без Ракави Тркалезно Деколте Тенка Чипка Божиќен Фустан Фустан Без Прерамки Фустан За Печатење Карактеристики : Карактеристики : Фустан Без Ракави, Фустан Со Тркалезен Врат, Тенок Фустан ,фустан За Печатење, Фустан Од Тантела,Чипка,Чипка,Без Ракави, Тркалезен Врат, стилски И моден дизајн, Зимски секојдневен Фустан. Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Лесниот дизајн го прави пообичен и поудобен за носење. Повод : Секојдневен, Дневен,, Датира, за работа, дома Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Season : Autumn/Spring/Winter Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daily Material : Polyester Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот : Без Ракави Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Големина На Женски Фустан : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 108cm/42.52 "Половината : 88cm/34.65 " Должина : 110cm/43.31" . Удобно, слободно време и стилски. Модерен дизајн и извонредна изработка го прават овој фустан ваш најдобар избор. жолт сарафан. јога фустан. ремен плус големина. бохо матурска облека. вигл фустан. течен розов фустан. беспрекорен фустан.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мал Црн Фустан Фустани За Жени Женска Мода Секси Гроздобер Оглавник Печатење Без Ракави Партиски Фустани Тинејџери Фустан Дозвола
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мал Црн Фустан Фустани За Жени Женска Мода Секси Гроздобер Оглавник Печатење Без Ракави Партиски Фустани Тинејџери Фустан Дозвола

Окбоп Мал Црн Фустан Фустани За Женска Женска Мода Секси Гроздобер Оглавник Печатење Фустани Без Ракав�

DEN 0.67
Женски Секојдневен Цветен Принт Со Долги Ракави И Елегантен Темперамент Фустан За Половината Летни Фустани За Високи Жени Ист
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Секојдневен Цветен Принт Со Долги Ракави И Елегантен Темперамент Фустан За Половината Летни Фустани За Високи Жени Ист

Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате Ако не сте сигурни во големината, ве молиме

DEN 128.00
Празнични Подароци
  • Ново
Оценка на клиентот:

Празнични Подароци

Подароци за Жени Дозвола 2023 Јохомеенс Готска Возбуда Бел Ракав Корсет Ха11овеен Костим Квадратен Врат Е�

DEN 3.33