• Ново
Мали Кружни Маса Мат Трпезариска Маса Во Собата тркалезна Маса За Вечера Во Собата Со Тркач Креативни Нерѓосувачки Челик Пеперутка Лажица Десерт Торта Чај Сет Каф?

Мали Кружни Маса Мат Трпезариска Маса Во Собата тркалезна Маса За Вечера Во Собата Со Тркач Креативни Нерѓосувачки Челик Пеперутка

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Забелешка : Поради разликите помеѓу различните дисплеи, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.Тркалезна Трпезарија За 8 Модерни кујнски трпезариски Сет за 4 Мали Трпезариски Маси Поставени за 6 Тркалезни Природни Трпезарии За Трчање На Отворено : Овошна Лажица, Лажица За Сладолед, Лажица За Десерт И Други Рабови и Површини Се Лесно Полирани, Нежни и Користат. Забелешка : Поради Разликите Помеѓу Различните Дисплеи, Сликата Може Да Не Ја Одразува Вистинската Боја На Предметот. Материјал : Нерѓосувачки Челик. Карактеристики : Мала Големина, Лесна За Употреба, Стилска, Убава, Елегантна Гитара Може Да Се Користи Во Канцеларии, Домови И Кафулиња. Опис.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дијамант Лен Маса Тркач-Мала Тежина Мека Модерна Елегантна Маса Крпа Тркач Декорација Кујна Маса Тркачи-Џиновска Бела Ајкула
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дијамант Лен Маса Тркач-Мала Тежина Мека Модерна Елегантна Маса Крпа Тркач Декорација Кујна Маса Тркачи-Џиновска Бела Ајкула

70% Полиестер +30% Постелнина€® Ткаенина За Трчање На Маса ● овој шарен тркач на маса е изработен од 70% пол�

DEN 2.33
Лук-ки Шам-Рок Трчач На Трпеза За Украси На Денот На Свети Патрикс Ирска Покривка Пролет Зелена Празнична Домашна Кујна Централен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лук-ки Шам-Рок Трчач На Трпеза За Украси На Денот На Свети Патрикс Ирска Покривка Пролет Зелена Празнична Домашна Кујна Централен

Лукки ШамРок Трчач На Маса За Украси На Денот На Свети Патрикс 47 Инчен Ирски Капак Пролет Зелен Празник �

DEN 3.33
Корашан Соба Декор, Денот На Благодарноста Трпезариска Маса Тркач Тиква Јавор Лист Свадба Декор Маса Крпа За Трпезариска Маса,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Корашан Соба Декор, Денот На Благодарноста Трпезариска Маса Тркач Тиква Јавор Лист Свадба Декор Маса Крпа За Трпезариска Маса,

Користејќи висококвалитетен материјал, тој е многу погоден за вас.ако имате било какви прашања при избо

DEN 3.33
Граничи Доби Ткаени Маса Тркач, 72
  • Ново
Оценка на клиентот:

Граничи Доби Ткаени Маса Тркач, 72

Овие тркачи на маса се совршени за излети, забави, тушеви, вечери, секојдневна употреба и многу повеќе...

DEN 1.00
72 во. Снегулка Маса Тркач
  • Ново
Оценка на клиентот:

72 во. Снегулка Маса Тркач

Овој атрактивен и издржлив тркач на маса е изграден од 100% полиестерска ткаенина Дизајнерскиот мотив им�

DEN 2.67
Престиж Дамаск 13 70 Тркачи На Маса
  • Ново
Оценка на клиентот:

Престиж Дамаск 13 70 Тркачи На Маса

Ажурирајте го вашиот домашен декор со овој атрактивен тркач на маса .Декорацијата на масата со атрактив

DEN 1.00