• Ново
Сино Велигденско Јајце Зајаче Зајаче Печатена Маса Тркач Свадба Партија Маса Украси За Домашен Декор Подарок Корист Чаршав

Сино Велигденско Јајце Зајаче Зајаче Печатена Маса Тркач Свадба Партија Маса Украси За Домашен Декор Подарок Корист Чаршав

Buyers rating:
DEN 191.84

Износ

`+ Повеќе големини : Три големини 13 € 48,13 € 72,13 € 108 IN. ① Повеќенаменска€ : Овој чаршав е совршен за секоја пригода. Можете да го користите за внатрешни и надворешни собири, семејни собири, роденденски забави, свадби, празници, церемонии за дипломирање и други прилики. Убавото и извонредно знаме на масата може да се користи како подарок за невестински тушеви, годишнини, родендени, прослави за загревање на куќата и Божиќни подароци, оставајќи длабок впечаток кај гостите на вашите специјални настани. Нашето знаме на масата е направено од мешавина од памук и лен, која е густа, издржлива, мека и пријателска за кожата и може повторно да се користи. Многу погоден за секојдневна употреба, одмор, јадење, специјални прилики, семејни собири итн. ● Висококвалитетен материјал● : чаршавот е изработен од мешавина од памук и лен, со умерена дебелина, мек и пријателски за кожата, еколошки и еднократно. Нема намалување. Не исчезнува. Заштитете ја површината на масата од топли садови, гребнатини и истури.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лук-ки Шам-Рок Трчач На Трпеза За Украси На Денот На Свети Патрикс Ирска Покривка Пролет Зелена Празнична Домашна Кујна Централен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лук-ки Шам-Рок Трчач На Трпеза За Украси На Денот На Свети Патрикс Ирска Покривка Пролет Зелена Празнична Домашна Кујна Централен

Лукки ШамРок Трчач На Маса За Украси На Денот На Свети Патрикс 47 Инчен Ирски Капак Пролет Зелен Празник �

DEN 3.33
Престиж Дамаск 13 70 Тркачи На Маса
  • Ново
Оценка на клиентот:

Престиж Дамаск 13 70 Тркачи На Маса

Ажурирајте го вашиот домашен декор со овој атрактивен тркач на маса .Декорацијата на масата со атрактив

DEN 1.00
Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Тики Средината На Векот Полинезиски Геометриски Портокалова Црвена Жолта Кафеава Гроздобер Печатење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Тики Средината На Векот Полинезиски Геометриски Портокалова Црвена Жолта Кафеава Гроздобер Печатење

Тркач На маса Полинезиец Од Средината На Векот Тики Тапа Хаваи Хавајски Памук Сатенсетирајте ја вашата

DEN 1.00
72 во. Снегулка Маса Тркач
  • Ново
Оценка на клиентот:

72 во. Снегулка Маса Тркач

Овој атрактивен и издржлив тркач на маса е изграден од 100% полиестерска ткаенина Дизајнерскиот мотив им�

DEN 2.67
Памук Сатен Трчач На Маса, 90 - Розово Сиво Геометриско Руменило Розово Златни Триаголници Модерен Минималистички Гео Печатење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Сатен Трчач На Маса, 90 - Розово Сиво Геометриско Руменило Розово Златни Триаголници Модерен Минималистички Гео Печатење

Тркач На маса Руменило Розово Злато Геометриски Триаголници Модерен Минималистички Памук Сатенсетира�

DEN 1.00