• Ново
Оф-Вајт Шеврон Рачен Тркач на Маса 15х72

Оф-Вајт Шеврон Рачен Тркач на Маса 15х72

Buyers rating:
DEN 960.00

Износ

Ние нудиме целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалитетни домашни и градинарски производи за секоја сезона. Нека нашите производи станат вреден дел од вашиот живот. Мерки 15х72-инчи не вклучувајќи раб од 2,5 инчи на секоја страна. Одговара на маса која седиште 4-6 луѓе. 100 проценти памук, машинско перење во студ со слични бои. Падне сува ниска. За да го минимизирате намалувањето, отстранете го непосредно пред целосно сушење и легнете рамно за да завршите со сушењето. Како омилен плетен џемпер, тркачот има многу текстура и полн со детали, рабовите со реси имаат секојдневен изглед кој работи со секој стил на јадења.

Карактеристики

Производи во категоријата

Памук Сатен Трчач На Маса, 90 - Розово Сиво Геометриско Руменило Розово Златни Триаголници Модерен Минималистички Гео Печатење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Сатен Трчач На Маса, 90 - Розово Сиво Геометриско Руменило Розово Златни Триаголници Модерен Минималистички Гео Печатење

Тркач На маса Руменило Розово Злато Геометриски Триаголници Модерен Минималистички Памук Сатенсетира�

DEN 1.00
Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеав Портокал Задебелени Букви Големи Светли Печати Сопствени Постелнина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеав Портокал Задебелени Букви Големи Светли Печати Сопствени Постелнина

Трчач На маса Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеаво Портокалово Задебелени Букви Голем Памук Сатен Поставет

DEN 191.84