• Ново
Божиќ Маса Тркач Декоративни Брчки отпорни Убаво Божиќ Дедо Мраз Маса Тркачи

Божиќ Маса Тркач Декоративни Брчки отпорни Убаво Божиќ Дедо Мраз Маса Тркачи

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Опис : со класичен стил дизајн и живописни бои, овој прекрасен чаршав додава на божиќната атмосфера и е совршен спој На Божиќ, празничен и домашен декор.Ажурирајте го вашиот дом со овој празничен чаршав за гном кој ќе го разубави вашиот дом и сигурно ќе додаде прекрасен шмек На Вашата Божиќна трпеза decor.It изработен е од полиестерски материјал.Постојат 2 големини и 3 стилови од кои можете да изберете.Божиќниот чаршав е погоден за дома, кујна, менза, забава итн.Име на ставка : Божиќен Чаршав Материјал : Полиестер Карактеристики : Супер Мека, Удобна, Божиќна Тема, Декоративни Детали : Стил Л, Големина : 220см х 33см на 86,61 х 12,99 (Прибл.) Стил С, Големина : 180см х 33см на 70,87 х 12,99 (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Божиќен Чаршав Божиќниот чаршав е погоден за дома, кујна, менза, забава итн. Со класичен стил дизајн и живописни бои, овој прекрасен чаршав додава на божиќната атмосфера и е совршен спој На Божиќ, празничен и домашен декор. Овој прекрасен чаршав има класично стилизиран дизајн со живописни бои кои додаваат На божиќната атмосфера, совршен спој На Божиќ, празничен и домашен декор. Дизајниран во класичен стил со живописни бои за да ја додаде божиќната атмосфера, овој прекрасен чаршав е совршен спој На Божиќ, празничен и домашен декор. Додавајќи Го Божиќниот дух, овој прекрасен чаршав има класично стилизиран дизајн со живописни бои, совршена мешавина На Божиќ, празничен и домашен декор.

Карактеристики

Производи во категоријата