• Ново
Новокомесечен Божиќен Тркач На Трпеза, Божиќен Рустикален Тркач На Божиќна Трпеза За Божиќен Празник Роденденска Трпеза Декорација На Домот

Новокомесечен Божиќен Тркач На Трпеза, Божиќен Рустикален Тркач На Божиќна Трпеза За Божиќен Празник Роденденска Трпеза Декорација

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Совршен Подарок За Украсување На Домот, одличен подарок за загревање на куќата, чаршафи за украсување на домот, не само што може да украси . вашата трпезариска маса или масичка, но исто така идеална за излети, забави, декор на фарма, секојдневна употреба и многу повеќе. . Карактеристики : . 1. Материјал : Изработен од висококвалитетни ленени материјали, деликатно зашиен за да го одржува чаршавот свеж. . 2. Погоден за внатрешна и надворешна употреба : роденденска забава, празник,угостителство, вечера, бранч, лонец, скара,. вклучена, градина свадба, невестинска забава, невестински туш, итн. . 3. Лесна Нега : Не избелувајте.Нежно миење на машината во ладна вода и сушење на ниска температура. Ако сакате,. железо на ниска температура. . 4. ПОДОБРЕТЕ ГО ВАШИОТ ДОМ : оваа модерна сезонска шема сигурно ќе додаде забавен празничен допир на вашата трпезариска маса. и е совршен за влезни маси, ниски полици за книги, трпезариски маси или други површини во вашиот дом. . Значи, за нас, гледаме работи од семејна гледна точка, да понудиме широк спектар на добро дизајнирани, функционални домашни производи. Живописните бои и живописните дезени можат да ја разубават вашата трпезариска маса. ПАКЕТ И ДИМЕНЗИЈА : пакетот содржи само еден тркач на маса 13 х 72 инчи (33х183см), одговара на маси за 4 до 6 лица. Повеќекратна употреба : Погоден за повеќето правоаголни маси, тркалезни маси и квадратни маси. ЛЕСНА НЕГА И ПЕРЕЊЕ : Изработена Од Полиестерска Мешавина со врвен квалитет, која е отпорна на избледување, еднократно, издржлива, преклоплива и може да се пере во машина. ДЕКОРАЦИЈА И ЗАШТИТА : тркачот на маса може да обезбеди заштита за вашата трпезариска маса, да спречи гребење на тврди предмети и да обезбеди декорација за вашиот одмор. ПОДОБРЕТЕ ГО ВАШИОТ ДОМ-одличен додаток на секое домаќинство и секоја сезона. Овој прекрасен тркач на маса е погоден за различни прилики, како што се кујна, трпезарија, забава, декорација на маса, разни фестивали, масичка и така натаму.

Карактеристики

Производи во категоријата

Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Тики Средината На Векот Полинезиски Геометриски Портокалова Црвена Жолта Кафеава Гроздобер Печатење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Тики Средината На Векот Полинезиски Геометриски Портокалова Црвена Жолта Кафеава Гроздобер Печатење

Тркач На маса Полинезиец Од Средината На Векот Тики Тапа Хаваи Хавајски Памук Сатенсетирајте ја вашата

DEN 1.00
Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеав Портокал Задебелени Букви Големи Светли Печати Сопствени Постелнина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеав Портокал Задебелени Букви Големи Светли Печати Сопствени Постелнина

Трчач На маса Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеаво Портокалово Задебелени Букви Голем Памук Сатен Поставет

DEN 191.84
Памук Сатен Трчач На Маса, 90 - Розово Сиво Геометриско Руменило Розово Златни Триаголници Модерен Минималистички Гео Печатење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Сатен Трчач На Маса, 90 - Розово Сиво Геометриско Руменило Розово Златни Триаголници Модерен Минималистички Гео Печатење

Тркач На маса Руменило Розово Злато Геометриски Триаголници Модерен Минималистички Памук Сатенсетира�

DEN 1.00