• Ново
Дизајн Увоз КАМЗ во. Металик Холи Остава Маса Тркач

Дизајн Увоз КАМЗ во. Металик Холи Остава Маса Тркач

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

DII нуди различни отпечатоци и дезени, давајќи ви бројни опции за вашиот следен настан или вечера. Сите ТРКАЧИ НА ПАМУЧНА маса DII имаат преклопен раб од 1 инчи и митрирани агли. Овие тркачи на маса се перат во машина за лесно чистење и употреба. Координирајте се со соодветните САЛФЕТКИ И чаршав ЗА комплетен изглед. Употреба : Декоративна Покривка За Маса за Заштита на Масата и Подобрување На Декор;. Вклучува : 1 Тркач На Маса;. Упатства за нега : машинско перење ладно одделно Нежен циклус падне суво ниско . Ниско железо;. Материјал : 100% Памук;. Земја На Потекло : Индија;. Димензии : 72 "х 14";. Тежина На Предметот : 0,55 Фунти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеав Портокал Задебелени Букви Големи Светли Печати Сопствени Постелнина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеав Портокал Задебелени Букви Големи Светли Печати Сопствени Постелнина

Трчач На маса Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеаво Портокалово Задебелени Букви Голем Памук Сатен Поставет

DEN 191.84
Престиж Дамаск 13 70 Тркачи На Маса
  • Ново
Оценка на клиентот:

Престиж Дамаск 13 70 Тркачи На Маса

Ажурирајте го вашиот домашен декор со овој атрактивен тркач на маса .Декорацијата на масата со атрактив

DEN 1.00