• Ново
Сидра Печати Отворено Маса Тркач 14х72

Сидра Печати Отворено Маса Тркач 14х72

Buyers rating:
DEN 175.68

Износ

ДИИ надворешните колекции на маси се направени од 100 проценти полиестерски материјал кој е отпорен на дамки и водоотпорен. Направено во минатата сезона по сезона за да можете да уживате уште многу години оваа колекција има квалитет во секој детал. Со великодушно обложени рабови, митрирани агли и брзо мастило во боја, нашиот производ ќе се одржи до континуирана употреба. Материјалот исто така може да се пере во машина, па ако сакате едноставно да избришете истурање или ви треба потемелно чистење, едноставно фрлете го миењето и превртете се на ниско, ниско железо доколку е потребно. Чаршафи и тркачи со патент се достапни за употреба на чадор за двор. Размавта паѓа преку патент за беспрекорен изглед. Боите и дезените се внимателно осмислени и избрани да бидат во тренд и во тренд за пролетните и летните сезони, или да се користат во текот на целата година во затворен простор, во зависност од вашата потреба. Уживајте во квалитетен тркач на маса кој е отпорен на дамки и водоотпорен со димензии 14х72-инчи, изработен од 100 проценти полиестер со полите од 1 инчи. Материјалот може да се избрише чист или машински да се мие на нежен циклус, да се исуши суво ниско и Ниско железо доколку е потребно; користете повторно и повторно. Донесете живот во вашиот двор или палуба со живописни опции за маса за домаќин на собири и споделување храна. Различни дизајни достапни за да создадат изглед што одговара на вашата личност, користете сезона по сезона. Заштитете ја површината на вашата маса од гребнатини, дамки и изгореници користејќи тркачи, подлоги или чаршафи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Тики Средината На Векот Полинезиски Геометриски Портокалова Црвена Жолта Кафеава Гроздобер Печатење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Тики Средината На Векот Полинезиски Геометриски Портокалова Црвена Жолта Кафеава Гроздобер Печатење

Тркач На маса Полинезиец Од Средината На Векот Тики Тапа Хаваи Хавајски Памук Сатенсетирајте ја вашата

DEN 1.00
Лагер Божиќ Маса Тркач Снешко Чаршав Еднократно Садови Знаме Трпезарија Сала Кујна Покритие Аранжман Материјали За Затворен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лагер Божиќ Маса Тркач Снешко Чаршав Еднократно Садови Знаме Трпезарија Сала Кујна Покритие Аранжман Материјали За Затворен

Опис : Премиум Материјал : тркачот За Божиќна трпеза е изработен од врвна ткаенина, која е отпорна на абе�

DEN 175.84
Престиж Дамаск 13 70 Тркачи На Маса
  • Ново
Оценка на клиентот:

Престиж Дамаск 13 70 Тркачи На Маса

Ажурирајте го вашиот домашен декор со овој атрактивен тркач на маса .Декорацијата на масата со атрактив

DEN 1.00