• Ново
Божиќ Декорација Божиќ Празник Трпеза Тркач Божиќ Партија Декорација

Божиќ Декорација Божиќ Празник Трпеза Тркач Божиќ Партија Декорација

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продава спрингвинд од пазарот Џојбај.Божиќна Декорација Божиќна Празнична Трпеза Тркач Божиќна Забава Декорација : Материјал : ние користиме полиестерски материјал за чаршавот бидејќи чаршавот е лесен, брчки - и многу издржлив. Можете лесно да го носите или чувате.Користете со вазни, свеќи и подлоги за стил на фарма, модерен стил, ретро стил, Европски Стилсоодветна Големина : совршената големина е омилен избор на потрошувачите. Шалови за комоди може да се постават на квадратни трпезариски маси, правоаголни маси за десерти, тв кабинети, масички за кафе, па дури и кабинети за чевли. Метод на нега : технологијата за печатење со Висока дефиниција ги прави слајдовите на трпезариската маса не лесно да исчезнат. Можете да ја измиете машината или рачно да ја измиете чаршавот. Ве потсетуваме на никакво белило, најдобро е да го закачите за да се исуши.Сценарио за апликација : можете да ставите прекрасен чаршав на масата кога присуствувате на свадба на отворено, внатрешна или тематска забава. Можете да ја оставите трпезариската маса неукрасена или измешана и за најдобри спомени.божиќна декорација божиќна празнична чипка трпеза тркач декорацијаматеријал : памук и линенколор : видете ја сликата што ќе ја добиете : 1 х чаршав поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата, ве молиме потврдете пред да нарачате, благодарам!Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-3мм. Ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате. Божиќ Декорација Божиќ Празник Трпеза Тркач Божиќ Партија Декорација.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лук-ки Шам-Рок Трчач На Трпеза За Украси На Денот На Свети Патрикс Ирска Покривка Пролет Зелена Празнична Домашна Кујна Централен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лук-ки Шам-Рок Трчач На Трпеза За Украси На Денот На Свети Патрикс Ирска Покривка Пролет Зелена Празнична Домашна Кујна Централен

Лукки ШамРок Трчач На Маса За Украси На Денот На Свети Патрикс 47 Инчен Ирски Капак Пролет Зелен Празник �

DEN 3.33
Памук Сатен Трчач На Маса, 90 - Розово Сиво Геометриско Руменило Розово Златни Триаголници Модерен Минималистички Гео Печатење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Сатен Трчач На Маса, 90 - Розово Сиво Геометриско Руменило Розово Златни Триаголници Модерен Минималистички Гео Печатење

Тркач На маса Руменило Розово Злато Геометриски Триаголници Модерен Минималистички Памук Сатенсетира�

DEN 1.00
Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеав Портокал Задебелени Букви Големи Светли Печати Сопствени Постелнина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеав Портокал Задебелени Букви Големи Светли Печати Сопствени Постелнина

Трчач На маса Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеаво Портокалово Задебелени Букви Голем Памук Сатен Поставет

DEN 191.84
72 во. Снегулка Маса Тркач
  • Ново
Оценка на клиентот:

72 во. Снегулка Маса Тркач

Овој атрактивен и издржлив тркач на маса е изграден од 100% полиестерска ткаенина Дизајнерскиот мотив им�

DEN 2.67
Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Тики Средината На Векот Полинезиски Геометриски Портокалова Црвена Жолта Кафеава Гроздобер Печатење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Тики Средината На Векот Полинезиски Геометриски Портокалова Црвена Жолта Кафеава Гроздобер Печатење

Тркач На маса Полинезиец Од Средината На Векот Тики Тапа Хаваи Хавајски Памук Сатенсетирајте ја вашата

DEN 1.00
Денот на независноста Табела Тркач Салон Шамија, Лен Лопатка Маса Тркачи За Роденден Свадба Партии Или Дневна Трпезариска Маса
  • Ново
Оценка на клиентот:

Денот на независноста Табела Тркач Салон Шамија, Лен Лопатка Маса Тркачи За Роденден Свадба Партии Или Дневна Трпезариска Маса

Спецификација : ​Материјал : памучна постелнина Големина : 1370ин Боја : 7 опции Карактеристики : 1.Материј�

DEN 607.84