• Ново
Штала Црвен Шеврон Тркач на Маса 15х72

Штала Црвен Шеврон Тркач на Маса 15х72

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Ние нудиме целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалитетни домашни производи за секоја сезона. Тркач на маса од 15х72 инчи одговара на маса што собира 4-8 луѓе. Облечете ја вашата маса нагоре или надолу со овој класичен стил на шеврон. Користете самостојно или слој преку координативен чаршав. 100 проценти памук со раб од 2,5 инчи. Машинско перење во ладна вода одделно, нежен циклус, сува сува ниска. Измијте со слични бои. Ниско железо колку што е потребно. Нашиот брз шевронен тркач за маса отпорен на брчки овозможува да се истакне вашата опрема за вечера, давајќи изјава. Ние нудиме различни бои и големини, овозможувајќи ви да се мешате и да одговарате.

Карактеристики

Производи во категоријата

Престиж Дамаск 13 70 Тркачи На Маса
  • Ново
Оценка на клиентот:

Престиж Дамаск 13 70 Тркачи На Маса

Ажурирајте го вашиот домашен декор со овој атрактивен тркач на маса .Декорацијата на масата со атрактив

DEN 1.00
Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеав Портокал Задебелени Букви Големи Светли Печати Сопствени Постелнина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеав Портокал Задебелени Букви Големи Светли Печати Сопствени Постелнина

Трчач На маса Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеаво Портокалово Задебелени Букви Голем Памук Сатен Поставет

DEN 191.84
Американа Карирана Маса Тркач
  • Ново
Оценка на клиентот:

Американа Карирана Маса Тркач

DII нуди целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалит�

DEN 0.33
Граничи Доби Ткаени Маса Тркач, 72
  • Ново
Оценка на клиентот:

Граничи Доби Ткаени Маса Тркач, 72

Овие тркачи на маса се совршени за излети, забави, тушеви, вечери, секојдневна употреба и многу повеќе Од

DEN 1.00