• Ново
Синобрит Х8810-Кф Какао Лен Плоштад Маса-Топер-во

Синобрит Х8810-Кф Какао Лен Плоштад Маса-Топер-во

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Производите од синобрит се изработени од материјали со врвен квалитет кои ја зголемуваат нивната издржливост и животен век. Лесно се чистат, одржуваат и доаѓаат по конкурентни цени. Овие предмети имаат привлечни дизајни и бои кои додаваат вкус на вашите ентериери. Тие додаваат во декорот на вашата соба и го подобруваат вашето искуство за јадење. Понекогаш можете да поставите маса без садови и да ја направите да изгледа карактеристики Машина За Перење Лесна За Чистење Изработена од 100% полиестерски материјали спецификации форма : Квадратизирање : 44 х 44Тежина : 3 фунти - ШКУ : SBRT535 производите Од Синобрит се изработени од материјали со врвен квалитет кои ја зголемуваат нивната издржливост и животен век. Лесно се чистат, одржуваат и доаѓаат по конкурентни цени. Овие предмети имаат привлечни дизајни и бои кои додаваат вкус на вашите ентериери. Тие додаваат во декорот на вашата соба и го подобруваат вашето искуство за јадење. Понекогаш можете да поставите маса без садови и да ја направите Да изгледа Карактеристики Машина Перат. Лесно За Чистење. Направено од 100% полиестерски материјал. Спецификации Форма : Плоштад. Големина : 44 х 44". Тежина : 3 килограми. - SKU : SBRT535.

Карактеристики

Производи во категоријата

Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеав Портокал Задебелени Букви Големи Светли Печати Сопствени Постелнина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеав Портокал Задебелени Букви Големи Светли Печати Сопствени Постелнина

Трчач На маса Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеаво Портокалово Задебелени Букви Голем Памук Сатен Поставет

DEN 191.84
Престиж Дамаск 13 70 Тркачи На Маса
  • Ново
Оценка на клиентот:

Престиж Дамаск 13 70 Тркачи На Маса

Ажурирајте го вашиот домашен декор со овој атрактивен тркач на маса .Декорацијата на масата со атрактив

DEN 1.00
Граничи Доби Ткаени Маса Тркач, 72
  • Ново
Оценка на клиентот:

Граничи Доби Ткаени Маса Тркач, 72

Овие тркачи на маса се совршени за излети, забави, тушеви, вечери, секојдневна употреба и многу повеќе Од

DEN 1.00