• Ново
Среќен Божиќ Украс Украсени Маса Во Собата

Среќен Божиќ Украс Украсени Маса Во Собата

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

ДИИ Среќен Божиќен Украс Украсен Сет За Маса-KCOS11523, Комплетот вклучува 1 тркач на маса со димензии 14x72 инчи и 6 преголеми салфетки, совршено поставување маса за 4-6 луѓе. Памучна ткаенина,машина за перење, нежен циклус, сува сува ниска. Ниско железо ако е потребно. Нашиот сет на маси обезбедува суптилно и софистицирано влијание на вашиот дисплеј за јадење. Безвременските дизајни го надополнуваат секој декор од класичен до современ. Тркачите обезбедуваат одлично место за поставување чинии за да спречите излевање и гребнатини на вашата маса додека додавате стил и талент. Ние нудиме прекрасни производи за дома и кујна, вклучувајќи фрлања, крпи за садови, чаршафи, ќебиња и многу повеќе. Користи : декоративна поставка за маса. Вклучува : Маса Тркач Во Собата. Упатства За Нега : Ладно Миење Во Машина. Легнете Рамно За Да Се Исуши. Топло Железо Ако Е Потребно. Материјал : Памук. Земја На Потекло : Индија. 100% Памук; Увезени Салфетки, сет од 6, измерете 20х20". Овој тркач на маса има големина 14х72", соодветна за маса на која се сместени 6-10 луѓе. Класичен зелен рик-Рац на пликови поени на секој крај за дополнително разубавување. Увезени. Користете ги сите Во текот на сезоната На Празници, може да бидат облечени нагоре или надолу за да создадете совршен изглед за поставување на секое место и вашата маса, додадете салфетка, прстен, подлоги и чаршав. Салфетки мерки 20х20". Може да се облече нагоре или надолу за да се создаде совршен изглед за поставување на секое место и вашата маса. Совршен за слоевитост за да додадете софистицираност, забавен и елегантен стил на одмор на вашата сезонска трпеза. 100% памук, машина за перење, нежен циклус, падне сува ниска. DII нуди прекрасни домашни производи, вклучувајќи соодветни платнени салфетки, прстени за салфетки, подлоги и чаршафи. Кликнете НА ВРСКАТА DII на горниот дел од страницата за да ги истражите нашите колекции или да пребарувате "DII Table tops".

Карактеристики

Производи во категоријата

Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеав Портокал Задебелени Букви Големи Светли Печати Сопствени Постелнина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеав Портокал Задебелени Букви Големи Светли Печати Сопствени Постелнина

Трчач На маса Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеаво Портокалово Задебелени Букви Голем Памук Сатен Поставет

DEN 191.84
Американа Карирана Маса Тркач
  • Ново
Оценка на клиентот:

Американа Карирана Маса Тркач

DII нуди целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалит�

DEN 0.33
Новокомесечен Божиќен Тркач На Трпеза, Божиќен Рустикален Тркач На Божиќна Трпеза За Божиќен Празник Роденденска Трпеза Декорација
  • Ново
Оценка на клиентот:

Новокомесечен Божиќен Тркач На Трпеза, Божиќен Рустикален Тркач На Божиќна Трпеза За Божиќен Празник Роденденска Трпеза Декорација

Совршен Подарок За Украсување На Домот, одличен подарок за загревање на куќата, чаршафи за украсување н�

DEN 3.33
72 во. Снегулка Маса Тркач
  • Ново
Оценка на клиентот:

72 во. Снегулка Маса Тркач

Овој атрактивен и издржлив тркач на маса е изграден од 100% полиестерска ткаенина Дизајнерскиот мотив им�

DEN 2.67
Граничи Доби Ткаени Маса Тркач, 72
  • Ново
Оценка на клиентот:

Граничи Доби Ткаени Маса Тркач, 72

Овие тркачи на маса се совршени за излети, забави, тушеви, вечери, секојдневна употреба и многу повеќе...

DEN 1.00