• Ново
Дизајн Увоз КАМЗ во. Лето Цветни Отворено Трпеза Тркач

Дизајн Увоз КАМЗ во. Лето Цветни Отворено Трпеза Тркач

Buyers rating:
DEN 143.84

Износ

DII 100% полиестерски тркачи за маса се совршени за внатрешна или надворешна употреба во пролетните и летните месеци. Водоотпорниот и отпорен на дамки полиестерски материјал овозможува едноставно чистење. Одлично за СКАРА, забави, летни собири, вечера со семејството. Совршен за маси за влез, ниски полици за книги или други површини на вашиот дом. Боите и дезените се внимателно осмислени и избрани да бидат на точка и во тренд за летните сезони што доаѓаат. Координирајте СЕ со соодветните САЛФЕТКИ И Чаршав DII НА ОТВОРЕНО за целосен изглед. DII 100% Полиестерски Тркач За Маса, Отпорен На Истурање и Водоотпорен За Надворешна Или Внатрешна Употреба, Машина За Перење, (14x72") Летен Цветен. Користи : Декоративна Поставка За Маса. Вклучува : 1 Тркач На Маса. Инструкции за нега : машинско перење ладно одделно на нежен циклус. Падне сува ниска. Ниско железо ако е потребно. Материјал : 100% Полиестер. Земја На Потекло : Кина. Димензии : 72" х 14". Модел # CAMZ38872. Нашиот 100% полиестерски тркач на маса има димензии 14х72" и одговара на масите што седат 4-8 луѓе. 100% полиестер, машина за перење, нежен циклус, падне сува ниска. Ниско железо ако е потребно. Обликуван во безвременски цветни дизајни, овој тркач на трпеза на отворено отпорен на истурање и дамки има живописни богати бои и митралезни рабови. Класичен главен за секаков вид забавна или секојдневна употреба. Одлично за маси за влез, ниски полици за книги, трпезариски маси или други површини на вашиот дом. DII нуди прекрасни домашни производи, вклучувајќи платнени салфетки, прстени за салфетки, подлоги и чаршафи. Кликнете НА ВРСКАТА DII на горниот дел од страницата за да ги истражите нашите колекции или да пребарувате "DII Табела На ВРВОТ".

Карактеристики

Производи во категоријата

72 во. Снегулка Маса Тркач
  • Ново
Оценка на клиентот:

72 во. Снегулка Маса Тркач

Овој атрактивен и издржлив тркач на маса е изграден од 100% полиестерска ткаенина Дизајнерскиот мотив им�

DEN 2.67
Џек-О-Фенер Маса Тркач И Пласман
  • Ново
Оценка на клиентот:

Џек-О-Фенер Маса Тркач И Пласман

Ние нудиме целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на ква

DEN 0.67
Граничи Доби Ткаени Маса Тркач, 72
  • Ново
Оценка на клиентот:

Граничи Доби Ткаени Маса Тркач, 72

Овие тркачи на маса се совршени за излети, забави, тушеви, вечери, секојдневна употреба и многу повеќе...

DEN 1.00
Тил Сино Шарени Реси Маса Тркач 14х72
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тил Сино Шарени Реси Маса Тркач 14х72

DII нуди целосна колекција на дизајни базирани на трендови за сите сезони Вклучување на најжешките бои и

DEN 3.00
Денот на независноста Табела Тркач Салон Шамија, Лен Лопатка Маса Тркачи За Роденден Свадба Партии Или Дневна Трпезариска Маса
  • Ново
Оценка на клиентот:

Денот на независноста Табела Тркач Салон Шамија, Лен Лопатка Маса Тркачи За Роденден Свадба Партии Или Дневна Трпезариска Маса

Спецификација : ​Материјал : памучна постелнина Големина : 1370ин Боја : 7 опции Карактеристики : 1.Материј�

DEN 607.84