• Ново
72 во. Снегулка Маса Тркач

72 во. Снегулка Маса Тркач

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Овој атрактивен и издржлив тркач на маса е изграден од 100% полиестерска ткаенина. Дизајнерскиот мотив има голема бела извезена снегулка на секој крај. Облечете ја поставката за вашата празнична трпеза со ова украсно парче акцент на празникот. Сива и бела снегулка везени маса тркач. Се одликува со тркач на маса што има извезено снегулка на секој крај. Може да се користи на кујна или трпезариска маса. 72 инчи висок за 72 инчи широк за 13 инчи длабок.

Карактеристики

Производи во категоријата

Тил Сино Шарени Реси Маса Тркач 14х72
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тил Сино Шарени Реси Маса Тркач 14х72

DII нуди целосна колекција на дизајни базирани на трендови за сите сезони Вклучување на најжешките бои и

DEN 3.00
Корашан Соба Декор, Денот На Благодарноста Трпезариска Маса Тркач Тиква Јавор Лист Свадба Декор Маса Крпа За Трпезариска Маса,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Корашан Соба Декор, Денот На Благодарноста Трпезариска Маса Тркач Тиква Јавор Лист Свадба Декор Маса Крпа За Трпезариска Маса,

Користејќи висококвалитетен материјал, тој е многу погоден за вас.ако имате било какви прашања при избо

DEN 3.33