• Ново
Дизајн Увоз КАМЗ во. Корал Кабана Лента Отворено Маса Тркач

Дизајн Увоз КАМЗ во. Корал Кабана Лента Отворено Маса Тркач

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

DII 100% полиестерски тркачи за маса се совршени за внатрешна или надворешна употреба во пролетните и летните месеци. Водоотпорниот и отпорен на дамки полиестерски материјал овозможува едноставно чистење. Одлично за СКАРА, забави, летни собири, вечера со семејството. Совршен за маси за влез, ниски полици за книги или други површини на вашиот дом. Боите и дезените се внимателно осмислени и избрани да бидат на точка и во тренд за летните сезони што доаѓаат. Координирајте СЕ со соодветните САЛФЕТКИ И Чаршав DII НА ОТВОРЕНО за целосен изглед. DII 100% Полиестерски Тркач За Маса, Отпорен На Истурање и Водоотпорен за Надворешна Или Внатрешна Употреба, Машина За Перење, (14x72") Корална Кабана лента. Користи : Декоративна Поставка За Маса. Вклучува : 1 Тркач На Маса. Инструкции за нега : машинско перење ладно одделно на нежен циклус. Падне сува ниска. Ниско железо ако е потребно. Материјал : 100% Полиестер. Земја На Потекло : Кина. Димензии : 72" х 14". Модел # CAMZ38860. Нашиот 100% полиестерски тркач на маса мери 14х72? и одговара на маси кои седат 4-8 луѓе. 100% полиестер, машина за перење, нежен циклус, падне сува ниска. Ниско железо ако е потребно. Обликуван во безвременски дизајни, овој тркач на трпеза на отворено отпорен на истурање и дамки има 3" широки ленти во живописна богата боја и митрирани рабови. Класичен главен за секаков вид забавна или секојдневна употреба. Одлично за маси за влез, ниски полици за книги, трпезариски маси или други површини на вашиот дом. DII нуди прекрасни домашни производи, вклучувајќи платнени салфетки, прстени за салфетки, подлоги и чаршафи. Кликнете НА ВРСКАТА DII на горниот дел од страницата за да ги истражите нашите колекции или да пребарувате "DII Табела На ВРВОТ".

Карактеристики

Производи во категоријата

Дијамант Лен Маса Тркач-Мала Тежина Мека Модерна Елегантна Маса Крпа Тркач Декорација Кујна Маса Тркачи-Злато Шарени Бел Мермер
 • Ново
Оценка на клиентот:

Дијамант Лен Маса Тркач-Мала Тежина Мека Модерна Елегантна Маса Крпа Тркач Декорација Кујна Маса Тркачи-Злато Шарени Бел Мермер

70% Полиестер +30% Постелнина€® Ткаенина За Трчање На Маса ● овој шарен тркач на маса е изработен од 70% пол�

DEN 1.00
Мали Кружни Маса Мат Трпезариска Маса Во Собата тркалезна Маса За Вечера Во Собата Со Тркач Креативни Нерѓосувачки Челик Пеперутка
 • Ново
Оценка на клиентот:

Мали Кружни Маса Мат Трпезариска Маса Во Собата тркалезна Маса За Вечера Во Собата Со Тркач Креативни Нерѓосувачки Челик Пеперутка

Забелешка : Поради разликите помеѓу различните дисплеи, сликата може да не ја одразува вистинската боја

DEN 3.33
Лагер Божиќ Маса Тркач Снешко Чаршав Еднократно Садови Знаме Трпезарија Сала Кујна Покритие Аранжман Материјали За Затворен
 • Ново
Оценка на клиентот:

Лагер Божиќ Маса Тркач Снешко Чаршав Еднократно Садови Знаме Трпезарија Сала Кујна Покритие Аранжман Материјали За Затворен

Опис : Премиум Материјал : тркачот За Божиќна трпеза е изработен од врвна ткаенина, која е отпорна на абе�

DEN 175.84
Лук-ки Шам-Рок Трчач На Трпеза За Украси На Денот На Свети Патрикс Ирска Покривка Пролет Зелена Празнична Домашна Кујна Централен
 • Ново
Оценка на клиентот:

Лук-ки Шам-Рок Трчач На Трпеза За Украси На Денот На Свети Патрикс Ирска Покривка Пролет Зелена Празнична Домашна Кујна Централен

Лукки ШамРок Трчач На Маса За Украси На Денот На Свети Патрикс 47 Инчен Ирски Капак Пролет Зелен Празник �

DEN 3.33
Престиж Дамаск 13 70 Тркачи На Маса
 • Ново
Оценка на клиентот:

Престиж Дамаск 13 70 Тркачи На Маса

Ажурирајте го вашиот домашен декор со овој атрактивен тркач на маса .Декорацијата на масата со атрактив

DEN 1.00
Памук Сатен Трчач На Маса, 90 - Розово Сиво Геометриско Руменило Розово Златни Триаголници Модерен Минималистички Гео Печатење
 • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Сатен Трчач На Маса, 90 - Розово Сиво Геометриско Руменило Розово Златни Триаголници Модерен Минималистички Гео Печатење

Тркач На маса Руменило Розово Злато Геометриски Триаголници Модерен Минималистички Памук Сатенсетира�

DEN 1.00
Тил Сино Шарени Реси Маса Тркач 14х72
 • Ново
Оценка на клиентот:

Тил Сино Шарени Реси Маса Тркач 14х72

DII нуди целосна колекција на дизајни базирани на трендови за сите сезони Вклучување на најжешките бои и

DEN 3.00
Корашан Соба Декор, Денот На Благодарноста Трпезариска Маса Тркач Тиква Јавор Лист Свадба Декор Маса Крпа За Трпезариска Маса,
 • Ново
Оценка на клиентот:

Корашан Соба Декор, Денот На Благодарноста Трпезариска Маса Тркач Тиква Јавор Лист Свадба Декор Маса Крпа За Трпезариска Маса,

Користејќи висококвалитетен материјал, тој е многу погоден за вас.ако имате било какви прашања при избо

DEN 3.33
Дијамант Лен Маса Тркач-Мала Тежина Мека Модерна Елегантна Маса Крпа Тркач Декорација Кујна Маса Тркачи-Џиновска Бела Ајкула
 • Ново
Оценка на клиентот:

Дијамант Лен Маса Тркач-Мала Тежина Мека Модерна Елегантна Маса Крпа Тркач Декорација Кујна Маса Тркачи-Џиновска Бела Ајкула

70% Полиестер +30% Постелнина€® Ткаенина За Трчање На Маса ● овој шарен тркач на маса е изработен од 70% пол�

DEN 2.33
Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Тики Средината На Векот Полинезиски Геометриски Портокалова Црвена Жолта Кафеава Гроздобер Печатење
 • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Тики Средината На Векот Полинезиски Геометриски Портокалова Црвена Жолта Кафеава Гроздобер Печатење

Тркач На маса Полинезиец Од Средината На Векот Тики Тапа Хаваи Хавајски Памук Сатенсетирајте ја вашата

DEN 1.00
Новокомесечен Божиќен Тркач На Трпеза, Божиќен Рустикален Тркач На Божиќна Трпеза За Божиќен Празник Роденденска Трпеза Декорација
 • Ново
Оценка на клиентот:

Новокомесечен Божиќен Тркач На Трпеза, Божиќен Рустикален Тркач На Божиќна Трпеза За Божиќен Празник Роденденска Трпеза Декорација

Совршен Подарок За Украсување На Домот, одличен подарок за загревање на куќата, чаршафи за украсување н�

DEN 3.33