• Ново
Вештина Модел Комплет Форд Пикап Камион Трофеј Серија Во Комплет Скала Модел ОД АМТ

Вештина Модел Комплет Форд Пикап Камион Трофеј Серија Во Комплет Скала Модел ОД АМТ

Buyers rating:
DEN 1368.80

Износ

Мачките ВО АМТ го направија тоа повторно, овој пат Со Трофејната Серија 1953 Форд Пикап! ТОЈ Е ЗАСТАРЕН ВО ОРИГИНАЛНИОТ ФОРМАТ 3 ВО 1, ПРВО ИЗДАНИЕ, комплетен со ретро сопствени тркала, два мотори и богатство на делови за секој градител да создаде навистина уникатен модел!. Карактеристики : . Скала : 1/25. Ниво на вештина : 2 (возраст 10 и повеќе). Лепак собранието, боја потребни. Изградба на акции, обичај или услуга камион. Изборни сопствени браници и задната врата. 70 стил маг тркала или ретро сопствени фабрика капи. 2 комплетни мотори : акции форд рамен и опционален Крајслер со избор на поставувања за внесување. Фабричка подлога-печатени гуми. Вклучува резервоари за заварување со скала, алатки и приклучок. Ретро Делукс пакување со гроздобер илустрации. Сосема нов комплет пластичен модел од 1/25 размери од 1953 Година Форд Пикап "Трофеј Серија" 3 Во 1 Комплет (Вештина 2) 1/25 комплет пластичен модел ОД АМТ. Сосема нова кутија. Гроздобер налепница уметност. Хромирани делови. Оригинални делови обновени. 2 во 1 гуми печатени со подлога. Ретро Делукс е пакување. Акции и сопствени мотори. Оперативна задна врата и хауба. Црни винилни гуми и метални оски. Натпревар и Боја Водич вклучени внатре. Боја и цемент потребни (не се вклучени). Делови обликувани во бело, освен ако не е поинаку наведено. Сервисен Камион : детална опрема за заварување, сервисни налепници, комплет алатки, воздушни рогови. Изградете го вашиот комплет еден од трите начини : Акции, Сопствени или Сервисни камиони. Сопствен Камион : задни браници, браници, решетка, езерски цевки, капачиња на тркала, задни светла, волан. Комплетот вклучува преработени гроздобер сопствени капачиња на тркалата и луксузни гуми "2 во 1" со широки Варосани Ѕидови отпечатени со подлога од едната страна и врежани детали од другата страна.

Карактеристики

Производи во категоријата

Окума PCH Прилагодено Врти Прачка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Окума PCH Прилагодено Врти Прачка

Прилагодената Шипка За Предење Окума ПЧ е силна, но сепак лесна прачка инспирирана од Автопатот На Брег�

DEN 2989.60
Четири Шепи Келн Црн црн оз
  • Ново
Оценка на клиентот:

Четири Шепи Келн Црн црн оз

За миленичето што има сѐ, Четири Шепи Келн е возбудлив мирис со прскање кој трае до 24 часа 3 мл...

DEN 1.00
Троја Регистарска Табличка Рамка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Троја Регистарска Табличка Рамка

Акрилен тим со ласерско сечење вметнува на врвот и на дното на рамката Украсени во тимски бои...

DEN 456.00
Хукер 12331хкр Издувни Цевки Адаптер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хукер 12331хкр Издувни Цевки Адаптер

Благ Челик, свиткување од 180 степени, Големина На Цевка 1,5 инчи Од, Радиус 3 во., Нога а 6 во Нога Б 15 во., 16 Ме�

DEN 1.67
Омикс-Ада 18032. Рог Контакт Черупка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Омикс-Ада 18032. Рог Контакт Черупка

Рог Контакт Черупка 19411949 Вилис Од ОмиксАдадиректна ое замена џип делови и додатоци изградени на оригин�

DEN 1888.48