• Ново
Чантата за влечење на време и трага од слама

Чантата за влечење на време и трага од слама

Buyers rating:
DEN 879.20

Износ

Еве еден забавен пресврт на ранецот од време и TRU, во кој има ленти за финиш инспирирана од слама и ленти за рамо како јаже. Земете и одете на плажа и пошироко. Торба со средна големина; 12 ”w x 15-1/2” h x 5 ”d (ширина се мери преку дното на чантата). Ленти за рамо со пад од 6 ”; Врвна рачка со пад од 2-1/2 ”. Врвот на јажето двојно се дупли како ленти за рамо. Надворешноста инспирирана од слама. Внатрешен поштенски џеб. Наредени. Човек направи материјали. Увезени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Ноќта НА Вештерките Печатење Кардиган Со Средна Должина Женски Врвови Портокал
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Ноќта НА Вештерките Печатење Кардиган Со Средна Должина Женски Врвови Портокал

Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Принт За Ноќта На Вештерките Кардиган Со Средна Должи

DEN 1.67