• Ново
Garanimals Toddler Girl Velboa Heagings, големини 12M-5T

Garanimals Toddler Girl Velboa Heagings, големини 12M-5T

Buyers rating:
DEN 208.00

Износ

Толку мека и пријатна - облечете ја во овие слатки хеланки на Гаранималс, направени во плетена ткаенина од Велбоа за крајната удобност и стил. Мора за нејзината гардероба со ладно време, да се спари со сите нејзини омилени модни врвови и дуксери, и координативниот плетен врвот од Гаранималс (продаден одделно). Материјал : 56% памук/41% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 3 T. Fit : Опремена. Затворање : Повлечете со еластична половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека плетена ткаенина од велбоа. OEKO-TEX Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Девојки девојки Велбоа хеланки од Гаранималс.

Карактеристики

Производи во категоријата

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring

Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар Хало рамка со помали

DEN 4127.84
Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00