• Ново
Нантакет Велосипед Кошница Копродукции. Циско

Нантакет Велосипед Кошница Копродукции. Циско

Buyers rating:
DEN 588.64

Износ

Колекцијата Cisco е направена од најквалитетен rан - несомнено најсилните и најтрајните природни влакна на располагање. Овие три артикли се некои од нашите најпродавани стилови поради нивниот класичен дизајн и способност да се држат со текот на времето. Направено одatан. 8 фунти ограничување на тежината. Дамка Од Мед. Се прицврстува на предните рачки со 2 прилагодливи кожни ремени густо ткаени со висококвалитетен, издржлив лакакatан кој убаво ќе се издржи со текот на времето за антички изглед.

Карактеристики

Производи во категоријата

Alliance Skid Stear 12-16. Е гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Alliance Skid Stear 12-16. Е гума

Управувачот на Skid Alliance 906 е совршен за индустриски апликации за лизгање на лизгање Радиусот на рамен шар

DEN 3.33