• Ново
Apple iPhone Плус 64gb Отклучен Gsm Телефон СО 8mp Камера-Простор Греј

Apple iPhone Плус 64gb Отклучен Gsm Телефон СО 8mp Камера-Простор Греј

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

i Phone 6 плус има неверојатен 5,5-инчен МРЕЖЕН HD дисплеј, неверојатни камери и многу напредни карактеристики, сето тоа во пробивен дизајн. Со иновации кои даваат поголем контраст, пиксели со двоен домен за попрецизна боја при пошироки агли на гледање и подобрен поларизатор, ова се најтенките, најнапредните дисплеи со Повеќе Допири. Неговата неверојатна моќност е подобрена со копроцесор За Движење М8 кој ефикасно ја мери вашата активност од напредни сензори, вклучително и нов барометар. Така, можете да направите повеќе, подолго време, со подобри перформанси и траење на батеријата. Тие поддржуваат напредни карактеристики на камерата и видеото, како што се нови Пиксели За Фокусирање, подобро откривање лице, континуиран автофокус и зголемено намалување на бучавата, така што е полесно да снимате фотографии и видеа со повисок квалитет. Ви овозможува да снимате зачудувачки 1080 P HD видео на 60 fps, да снимате подраматично сло-мо видео и за прв пат да креирате видеа со временски пропуст. Континуираниот автофокус обезбедува постојан фокус додека ги снимате вашите снимки. И стабилизацијата на кинематографското видео ги одржува вашите снимки стабилни, дури и кога не сте. 5,5-инчен LED-позадинско осветлување IPS Lcd Капацитивен Екран На Допир, 1080 x 1920 резолуција на пиксели со Стакло зајакнато Со Јон, Олеофобна Обвивка. иос. Чипсет : Епл А8. Процесор : Двојадрен 1.4 GHz Тајфун (арм v8-базирани). ГРАФИЧКИ ПРОЦЕСОР : Power VR GX6450 (Четири-Јадро Графика). 8 Мегапикселна Камера со f/2.2, 29mm, автоматско фокусирање на откривање фаза,блиц СО двојна ЛЕР (двоен тон), OIS, големина на сензор од 1/3", големина на пиксели од 1,5 qm + Предна Камера од 1,2 Мегапиксели со f/2,2, 31mm, 720p@30fps.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Karsey Loafer by Brinley Co ја зачинува секоја класична облека! Овој симпатичен стан со зашилен пети има мек материј

DEN 3.00
Глонме Дами Дуксери Еластични Половината Џогер Сетови Еднобојна Тренерка Сет Спортски Дише Две Облека Мека Екипажот Вратот Дуксер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Глонме Дами Дуксери Еластични Половината Џогер Сетови Еднобојна Тренерка Сет Спортски Дише Две Облека Мека Екипажот Вратот Дуксер

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Спортски Дуксер, Женски Џогер Комплет, Тренерки, Дводелна Облека Ти

DEN 367.84
Фицхарис, Тим Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-гребен манта зраци-Островот Пенида-Индонезија
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фицхарис, Тим Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-гребен манта зраци-Островот Пенида-Индонезија

Фицхарис, Тим 18х15 Црно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов гребен ман

DEN 3.33
Соимои Печатење На Кучиња, Памучна Камбрика, Ткаенина За Ватирање Што Ја Продава Дворот Широка, Памучна Ткаенина Со Средна Тежина,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Соимои Печатење На Кучиња, Памучна Камбрика, Ткаенина За Ватирање Што Ја Продава Дворот Широка, Памучна Ткаенина Со Средна Тежина,

ИЗБРАВТЕ : Памучна Камбрика Мери 42 инчи (106 см) Широк 100% памук.КАРАКТЕРИСТИКИ : број На Предиво60ти*60ти За

DEN 95.84