• Ново
Сизи Смалуваат Пластични Пакет-

Сизи Смалуваат Пластични Пакет-

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Комплетот За Пластични Додатоци Sizzix Shrink е дизајниран да ја олесни работата со Пластика за Смалување од кога било. Силиконската Подлога отпорна на топлина ја штити вашата работна површина кога користите Топлинска Алатка и материјали како Што е Пластика за Собирање. Користете го зашилениот врв На Силиконската Алатка за Притискање отпорна на топлина за да ги држите Намалените Пластични парчиња на место при нанесување топлина.Мрежестиот Екран е дизајниран да се користи со силиконска Подлога. Овој пакет од 7, 25х9х2, 25 инчи содржи една силиконска подлога, Една Алатка за Притискање и еден мрежен екран. Увезени. Sizzix Смалуваат Пластични Пакет -.

Карактеристики

Производи во категоријата

Хукер 12331хкр Издувни Цевки Адаптер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хукер 12331хкр Издувни Цевки Адаптер

Благ Челик, свиткување од 180 степени, Големина На Цевка 1,5 инчи Од, Радиус 3 во., Нога а 6 во Нога Б 15 во., 16 Ме�

DEN 1.67
Современа тропска фабрика остава ботаничка и цветна графичка уметност авион црна врамена уметничка печатена wallидна уметност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Современа тропска фабрика остава ботаничка и цветна графичка уметност авион црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 3.00
Омикс-Ада 18032. Рог Контакт Черупка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Омикс-Ада 18032. Рог Контакт Черупка

Рог Контакт Черупка 19411949 Вилис Од ОмиксАдадиректна ое замена џип делови и додатоци изградени на оригин�

DEN 1888.48