• Ново
Покрие Таванот 1 Завеса Прачка Соба Делител - Сатен Никел

Покрие Таванот 1 Завеса Прачка Соба Делител - Сатен Никел

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Додадете индустриски допир на нашата линија на класична прачка за завеси со нашите нови загради што можат да се користат за монтирање на ѕидови или тавани. Оваа прачка со дијаметар од 1 инчи е совршена за третман на прозорци или делител на простории. Вклучува : еден сет на телескопска прачка, две завршни работи и хардвер за монтирање. Прачка проекција : 3.25 во. Финалиња мерка : 1.125 "х 1.5 " х 1.5". Челична прачка и пластични завршетоци. Вклучени инструкции за инсталација.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бела Вита Сатара Слајд сандали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бела Вита Сатара Слајд сандали

Сатарата од Бела Вита е сериозно толку забавно! Горените се достапни или во класични летни ткаенини или

DEN 2.00
Глонме Дами Дуксери Еластични Половината Џогер Сетови Еднобојна Тренерка Сет Спортски Дише Две Облека Мека Екипажот Вратот Дуксер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Глонме Дами Дуксери Еластични Половината Џогер Сетови Еднобојна Тренерка Сет Спортски Дише Две Облека Мека Екипажот Вратот Дуксер

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Спортски Дуксер, Женски Џогер Комплет, Тренерки, Дводелна Облека Ти

DEN 367.84
Јуни Ерика Вес 'Seaside Sandpipers IV' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јуни Ерика Вес 'Seaside Sandpipers IV' Canvas Art

Уметник : Јуни Ерика Вес Тема : Стујство на животни : Модерни и современи проодни типови : галерија обвитк

DEN 0.33
Не е лесно да се биде каубојка фраза ботаничка и цветна графичка уметност авион црна врамена уметничка печатена wallидна уметност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Не е лесно да се биде каубојка фраза ботаничка и цветна графичка уметност авион црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 3.33