• Ново
Хартија И Плик Проѕирен Велум Пликови, 1 2, Хеви Метал Сива, 50 Пакет

Хартија И Плик Проѕирен Велум Пликови, 1 2, Хеви Метал Сива, 50 Пакет

Buyers rating:
DEN 143.84

Износ

Џем Хартија И Плик Јасен Хеви Метал Проѕирен Велум А6 Пликовите За Покани се изработени од мазна, висококвалитетна, 28лб велум хартија. Овој пакет содржи 50 пликови. Секој од овие пликови во стилот на брошура има големина од 4,75 х 6,5 инчи и има директно размавта со сигурно затворање на непцата. Овие пликови имаат јасен квалитет и дизајн на прскалки, сјајни мали метални снегулки. Овие сјајни пликови се одлични за затворање картички и пораки што ги подарувате со подароци на следната очекувана прослава или настан нашата за додавање надворешен слој на обоени или шарени пликови. Користете ги за да додадете уникатен изглед на поканите и многу повеќе. Големина : 4.75 во х 6.5 Во Боја : Јасна Проѕирна Количина На Хеви Метал : 50/Боја На пакување : Сребро Од Хеви Метал. Големина : А6 (4,75 х 6,5 инчи) Одличен начин да ги направите вашите прилики уште поспецијални. Количина : 50 Пликови по Пакување. Овие пликови се совршени за употреба за испраќање покани, честитки, РСВП, благодарници, подароци за родендени, дипломи, празници и многу повеќе. Карактеристики на пликот : директно затворање На Гуми за Џвакање и висококвалитетна Мазна Завршница на хартија.

Карактеристики

Производи во категоријата

Prandi Taln Etagere, злато
  • Ново
Оценка на клиентот:

Prandi Taln Etagere, злато

Организирајте го патот до софистицираност со овој метал и стаклен етагер Елегантни агли ја благодат се�

DEN 2.67
Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Karsey Loafer by Brinley Co ја зачинува секоја класична облека! Овој симпатичен стан со зашилен пети има мек материј

DEN 3.00
Texjoy Red Pepper, Оз
  • Ново
Оценка на клиентот:

Texjoy Red Pepper, Оз

Црвена пиперка (Каин) Кога топлото не е доволно жешко, посипете ја црвената пиперка на Каин на јајца, чил�

DEN 159.84