• Ново
Четири Шепи Келн Црн црн оз

Четири Шепи Келн Црн црн оз

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

За миленичето што има сѐ, Четири Шепи Келн е возбудлив мирис со прскање кој трае до 24 часа. 3 мл. (88 мл) четири шепи основните работи за чешлање ги одржуваат миленичињата среќни, здрави, чисти и мирисаат одлично додека обезбедуваат секојдневни потреби за чешлање. Четири шепи колоните се лесни за употреба спрејови кои ги одржуваат миленичињата дезодорирани и мирисаат прекрасно. Колоните траат помеѓу 24 часа и неколку дена и може да се користат онолку често колку што е потребно. Кучиња келн спреј е гордо Сад. Користете помеѓу бањи за да му дадете свеж мирис на вашето куче. Содржи 3 унци кучешка келн.

Карактеристики

Производи во категоријата