• Ново
Labвори Етикети За Испорака, Вистинска Технологија За Блокирање, Ласерско Печатење, 2 4

Labвори Етикети За Испорака, Вистинска Технологија За Блокирање, Ласерско Печатење, 2 4

Buyers rating:
DEN 85.44

Износ

Осигурајте се дека вашите пакети стигнуваат таму каде што треба да одат со овие етикети За испорака Наeryвори. Технологијата True Block целосно опфаќа сѐ одоздола. Лепилото се лепи на поцврсти површини, осигурувајќи дека вашата етикета не паѓа од вашиот пакет. Лесно е да се создадат сопствени етикети со логоа, баркодови и повеќе со бесплатни шаблони на /шаблони. Листовите 8-1/2" х 11" се направени со помош на дрво добиено од сертифицирана управувана шума и се компатибилни со последниот печатач. Во секое пакување има 1.000 бели етикети 2" х 4". Постојано лепило гарантирано ќе се држи и ќе остане ставено на картон, коверти, хартија, стакло или метал. Нема повеќе џемови или дамки со етикети За испорака Наeryвори. Белите етикети се оптимизирани за ласерски печатачи. Технологијата True Block покрива сѐ под етикетата за испорака за да можете повторно да ги користите кутиите. Лесно прилагодете ги овие етикети за печатење со илјадници бесплатни шаблони и дизајни на /шаблони. Одлично за рефус испорака и испраќање пошта организирање кутии, канти, проекти во училница и многу повеќе.

Карактеристики

Производи во категоријата

Соимои Печатење На Кучиња, Памучна Камбрика, Ткаенина За Ватирање Што Ја Продава Дворот Широка, Памучна Ткаенина Со Средна Тежина,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Соимои Печатење На Кучиња, Памучна Камбрика, Ткаенина За Ватирање Што Ја Продава Дворот Широка, Памучна Ткаенина Со Средна Тежина,

ИЗБРАВТЕ : Памучна Камбрика Мери 42 инчи (106 см) Широк 100% памук.КАРАКТЕРИСТИКИ : број На Предиво60ти*60ти За

DEN 95.84
Фицхарис, Тим Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-гребен манта зраци-Островот Пенида-Индонезија
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фицхарис, Тим Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-гребен манта зраци-Островот Пенида-Индонезија

Фицхарис, Тим 18х15 Црно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов гребен ман

DEN 3.33