• Ново
Набоб Лате, Т-Дискови За Системот За Топол Пијалок Тасимо

Набоб Лате, Т-Дискови За Системот За Топол Пијалок Тасимо

Buyers rating:
DEN 159.68

Износ

Вкусно уживање, Набоб Лате е автентичен кафе стил млеко. Комбинира еспресо со интензивен вкус со богато млеко на пареа. Набоб Лате Т-Дисковите го прават тоа брзо и лесно да се подготви вашиот омилен утрински пик-ап, попладневен пијалок или пијалоци после вечера. Контејнерите во стилот на дискот работат со домашниот систем за подготовка На тасимо за да го испорачаат вашиот пијалок во моменти. Богатите вкусови и кадифените текстури ги истакнуваат пијалоците во стилот на млеко.

Карактеристики

Производи во категоријата