• Ново
Перница Совршен Крозби Црн Правоаголник Фрли Перница

Перница Совршен Крозби Црн Правоаголник Фрли Перница

Buyers rating:
DEN 259.04

Износ

Комплетот Перници За Фрлање Црн Правоаголник Крозби е доказ дека функцијата и модата можат да коегзистираат. Светлите, но богати бои играат против едноставната црна позадина со кратки потези со четка, создавајќи привлечна цветна шема што ги прави сите да се чувствуваат како дома. Боите отпорни на избледување остануваат верни на животот на срдечниот материјал. Изграден за да ги издржи најтешките елементи, во затворени простории и надвор. Комплетот Перници За Фрлање Црн Правоаголник Крозби е доказ дека функцијата и модата можат да коегзистираат. Светлите, но богати бои играат против едноставната црна позадина со кратки потези со четка, создавајќи привлечна цветна шема што ги прави сите да се чувствуваат како дома. Боите отпорни на избледување остануваат верни на животот на срдечниот материјал. Изграден за да ги издржи најтешките елементи, во затворени простории и надвор. 100 проценти Полиестерска Ткаенина. Вклучува две (2) надворешни перници, се спротивставува на времето и избледува на сончева светлина; Погоден за внатрешна и надворешна употреба. Плишано Полнење-100 проценти полнење од полиестерски влакна. Лесна Нега - лесно исчистете ја или рачно измијте ја надворешната ткаенина за перници со благ детергент и ладна вода; потоа оставете го воздухот да се исуши. Мерки : 18,5-инчен должина X 11,5-инчен ширина X 5-инчен длабочина.

Карактеристики

Производи во категоријата