• Ново
Перница Совршен Крозби Црн Правоаголник Фрли Перница

Перница Совршен Крозби Црн Правоаголник Фрли Перница

Buyers rating:
DEN 259.04

Износ

Комплетот Перници За Фрлање Црн Правоаголник Крозби е доказ дека функцијата и модата можат да коегзистираат. Светлите, но богати бои играат против едноставната црна позадина со кратки потези со четка, создавајќи привлечна цветна шема што ги прави сите да се чувствуваат како дома. Боите отпорни на избледување остануваат верни на животот на срдечниот материјал. Изграден за да ги издржи најтешките елементи, во затворени простории и надвор. Комплетот Перници За Фрлање Црн Правоаголник Крозби е доказ дека функцијата и модата можат да коегзистираат. Светлите, но богати бои играат против едноставната црна позадина со кратки потези со четка, создавајќи привлечна цветна шема што ги прави сите да се чувствуваат како дома. Боите отпорни на избледување остануваат верни на животот на срдечниот материјал. Изграден за да ги издржи најтешките елементи, во затворени простории и надвор. 100 проценти Полиестерска Ткаенина. Вклучува две (2) надворешни перници, се спротивставува на времето и избледува на сончева светлина; Погоден за внатрешна и надворешна употреба. Плишано Полнење-100 проценти полнење од полиестерски влакна. Лесна Нега - лесно исчистете ја или рачно измијте ја надворешната ткаенина за перници со благ детергент и ладна вода; потоа оставете го воздухот да се исуши. Мерки : 18,5-инчен должина X 11,5-инчен ширина X 5-инчен длабочина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Prandi Taln Etagere, злато
  • Ново
Оценка на клиентот:

Prandi Taln Etagere, злато

Организирајте го патот до софистицираност со овој метал и стаклен етагер Елегантни агли ја благодат се�

DEN 2.67
Глонме Дами Дуксери Еластични Половината Џогер Сетови Еднобојна Тренерка Сет Спортски Дише Две Облека Мека Екипажот Вратот Дуксер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Глонме Дами Дуксери Еластични Половината Џогер Сетови Еднобојна Тренерка Сет Спортски Дише Две Облека Мека Екипажот Вратот Дуксер

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Спортски Дуксер, Женски Џогер Комплет, Тренерки, Дводелна Облека Ти

DEN 367.84
Бела Вита Рос-Италија Слајд Сандали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бела Вита Рос-Италија Слајд Сандали

Канализирајте кул минималистичка атмосфера Со Рос од Бела Вита Прекрасно изработен Во Италија, овој ед�

DEN 480.00
Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Karsey Loafer by Brinley Co ја зачинува секоја класична облека! Овој симпатичен стан со зашилен пети има мек материј

DEN 3.00