• Ново
Каролини Богатства ББ5150ЈМАТ Лимони И Лимес Внатрешен Или Надворешен Мат 24х36, 36 Л 24 В, повеќебоен

Каролини Богатства ББ5150ЈМАТ Лимони И Лимес Внатрешен Или Надворешен Мат 24х36, 36 Л 24 В, повеќебоен

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Каролини Богатства BB5150 JMAT Лимони И Лимес Затворен Или Надворешен Мат 24x36, 36 "L x 24" W, разнобоен Овој Внатрешен Или Надворешен Мат 24x36 е од каролини Богатства собирање Овошје и Зеленчук. Добредојдовте на вашето семејство и пријатели со Оваа уметничка подлога во целосна боја. Оваа акција поддржана мат со држење во речиси секоја временска состојба. Оваа подлога за врата има димензии околу 24 инчи на 36 инчи и има црна лента за врзување за да ги држи многуте слоеви заедно. Горниот слој е полиестерски филц кој е обоен со сликата што ја гледате на подлогата. Следните неколку слоеви даваат стабилност на подлогата, а дното на подлогата е гума со печат за да се спречи лизгање. За да ја исчистите оваа подлога, исцедете ја со црево за вода или користете машина за перење. Не користете средство за чистење што произведува пена. Додадете боја на вашата врата со оваа Подлога За Уметнички Дела во целосна боја.

Карактеристики

Производи во категоријата

Dayco V-Појас-Алатка-21 32
  • Ново
Оценка на клиентот:

Dayco V-Појас-Алатка-21 32

Дополнителен Погонски Ремен кабелот од fiмидни влакна ја стабилизира должината на ременот што го прави �

DEN 865.92