• Ново
Fullrun F P255 35R 97W

Fullrun F P255 35R 97W

Buyers rating:
DEN 1309.28

Износ

Гумата има добра цело време влечење, дури и во пониски зимски температури, заради специјално дизајнираната шема на шара. Широките жлебови на шара помагаат во каналот вода од стапалото на гумата, така што ефикасно спречува хидропланирање. Ова ја прави гумата побезбедна да ја користи во сите услови. Стока.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Товарни Фармерки со Висок Струк Џебни Широки Товарни Панталони Со Права Широка Нога Тексас Фармерки Улична Облека Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Товарни Фармерки со Висок Струк Џебни Широки Товарни Панталони Со Права Широка Нога Тексас Фармерки Улична Облека Панталони

Добредојдовте Во Продавницата За Женска Облека Кинхвинг, ви посакувам среќен шопинг Нашите производи �

DEN 0.33
Бела Вита Сатара Слајд сандали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бела Вита Сатара Слајд сандали

Сатарата од Бела Вита е сериозно толку забавно! Горените се достапни или во класични летни ткаенини или

DEN 2.00