• Ново
Руфл ракав со долги ракави на врвот и хеланки на Румба Руфл, сет на облеки од 2 парчиња

Руфл ракав со долги ракави на врвот и хеланки на Румба Руфл, сет на облеки од 2 парчиња

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Вашето девојче ќе изгледа стилски, симпатично и ќе остане среќно и удобно во овој сет со две парчиња - таа ќе сака да го носи! Елмо графичката на врвот и совпаѓање на печатените нозе, плус шутките на дното, ја прават оваа облека супер симпатична. Мекиот дрес гарантира дека вашето малечко ќе бидат сите насмевки што го носат овој сет. Appreciateе ги цениме малите детали, како убавите руфи и лак, и колку лесно ќе се облекувате! Сет со две парчиња. Врвот со долг ракав Хедер Jerseyерси со трепет ритли и лак. Печатено нозе со дрес со задник на румба.

Карактеристики

Производи во категоријата