• Ново
Артлија Низок Мансарда Близнак Метален Кревет Со Цврста Челична Рамка Не Е Потребна Пролет Бо, Црна

Артлија Низок Мансарда Близнак Метален Кревет Со Цврста Челична Рамка Не Е Потребна Пролет Бо, Црна

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Овој Метален Кревет Близнак Со Ниска Мансарда е совршен за секое дете во вашата куќа. Фитинг за помали простории, дизајнот на метална рамка за заштеда на простор на овој кревет за мансарда е издржлив и цврст со долгогодишна употреба и им обезбедува доволно простор под двојниот душек, кој може да се користи за изградба на тврдина или создавање удобно катче за читање.Ќе ви се допадне безбедносната ограда што спречува да падне и чекорите за складирање кои се совршени за чување книги, играчки и резервни ќебиња.[Цврста Рамка]овој кревет за Мансарда е направен со цврст метал кој е стабилен и издржлив и со многу метални летви за горниот кревет максималниот капацитет на тежина на горниот кревет е 250 фунти . [Обезбедена безбедност] Креветот доаѓа со заштитни огради со целосна должина, чекори за складирање и обезбедени метални летви за кои не е потребна основа. [Цврст и Издржлив]Изработен со тежок метал, рамката на креветот на мансардата е стабилна и издржлива долго време. Опремен со 13 обезбедени метални летви за горниот кревет, обезбедена е силна поддршка за душекот. . [Крајна Безбедност]Сите четири страни на креветот на мансардата се опремени со заштитни заштитни шини за крајна безбедност. Цврстата аголна скала ви олеснува да се качувате нагоре и надолу . [Димензии]големина На Креветот-77,95"Л х 41,26"В х 50" Х. Душекот не е вклучен. Потребно е одредено склопување, иако дадовме јасни упатства и алатки. Ако имате какви било прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со некој од нашите пријателски претставници на услуги на клиентите. Тежина и Димензии Севкупна Димензија На Производот 77,95"Л х 41,26"W x 50"HNumber На Пакетот1 Димензија На Пакетот 76,38"L xt16,14"W x5, 31 "HВкупна Тежина На Производот60lbspackage Tege61, 07 LBSWeight Капацитет 200-250 LBS Спецификации : Тип На Производ Големина На креветот Обоена Боја Материјал За Црн Производ Метално Ниво на Склопување Потребно е целосно склопување пружина на кутијата Вклучен Номатрес Неочекувано Време За Склопување 30 Минути гаранција време една Година предложен број на луѓе : потребни Се 2 дополнителни алатки : Сите Алатки Вклученаизбегнувајте Електрични Алаткиземја на потеклокинаноти : КОРИСТЕНО Е Рачно мерење, Може Да Има Некоја Разумна Грешка.Сите слики се направени од вистински примероци, може да се појави мала хроматска аберација поради осветлување или прикажување. Артлија Низок Мансарда Близнак Метален Кревет Со Цврста Челична Рамка Не Е Потребна Пролетна Кутија, Црна.

Карактеристики

Производи во категоријата

Страатсма, Лија Злато Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Насловен-Секогаш Мајка Ми Засекогаш Мојот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Страатсма, Лија Злато Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Насловен-Секогаш Мајка Ми Засекогаш Мојот

Леа Страатсма претставува прекрасно Златно Украсено Дрво од 15х18 Врамено Со Уметничко Парче Со Двојно М�

DEN 2.33
&H Крајната Акции Резервоарот De-Icer
  • Ново
Оценка на клиентот:

&H Крајната Акции Резервоарот De-Icer

Клиентите На К немаа друг избор освен да ги купат овие скапи за да управуваат со одмрзнувачи, дури и кога

DEN 2.67
Колба Гроздобер Букви Ел Џефе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Колба Гроздобер Букви Ел Џефе

КВАЛИТЕТ : Нашите Кожени Завиткани Надворешни Авантуристички Колби се изградени доволно силни за на от�

DEN 1.00
Квалентно Мало Дете Девојки Сандали Круг Сандали Мало Девојче Пеперутка 3Д Кристал Пеперутка Печатење Сандали Цветна Забава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Квалентно Мало Дете Девојки Сандали Круг Сандали Мало Девојче Пеперутка 3Д Кристал Пеперутка Печатење Сандали Цветна Забава

Круг Сандали Мало Девојче Пеперутка 3д Кристал Пеперутка Печатење Сандали Цвет Партија Мало Девојче Сл�

DEN 319.84
Смихоно Клиренс Туника Маици За Жени Трендовски Девојки Летни Врвови Модни Дами Блуза Врвови Со Кратки Ракави Вратот На Екипажот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Смихоно Клиренс Туника Маици За Жени Трендовски Девојки Летни Врвови Модни Дами Блуза Врвови Со Кратки Ракави Вратот На Екипажот

Големина : И Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Ракав : 17.5 см / 6.89" Рамо : 44см / 17.

DEN 2.33
Ove Decors Pasadena 47- in. W внатре.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ove Decors Pasadena 47- in. W внатре.

Ove Decors бесконечен 47 3 / 8 во комплет за туширање во Пасадена со безделен пивот за туширање, нуди вид на едно

DEN 4799.68