• Ново
Синдисус Жените Лабава V Вратот Блузи Пуловер Летна Плажа Бохо Камизола Шпагети Ремен Без Ракави Ками Елек

Синдисус Жените Лабава V Вратот Блузи Пуловер Летна Плажа Бохо Камизола Шпагети Ремен Без Ракави Ками Елек

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кошула Без Ракави, Блуза Со Еднобојна Боја, Обичен Врат Против Вратот, Летен Лабав Тип На Камизолептер : Еднобојна, Тантела : Портокалова, Светло Розова, Светло Зелена, Бела, Сина, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестерлонга : Колковите должина На Деколте : V Должина На Вратот : Без Ракави Сезона : Пролет, Летни Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Материјал : оваа летна маица без ракави ками е главно изработена од полиестер. Облеката е мека и удобна и дише поради нејзината лабава форма.2. Натпревар : овој резервоар за вратот v е секојдневен и лесно може да се носи со пар црни платнени панталони или фармерки.3. Дизајн : овој летен елек од резервоарот е едноставен, со еднобојно тело и чипка за моден допир.4. Прилики : во топол летен ден, мек, лабав елек е неопходен. Лесно е за носење за патување, работа, забави, филмови, шопинг, плажа или вашиот дом.Содржина на пакетот : 1 х Женски Резервоари (Други Додатоци Не Се Вклучени) Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски В Елек За Вратот, Лабав Резервоар, Маици, Маица, Секојдневна Маица, Летни Блузи, Летна Блуза, Летна Кошула, Основни Врвови. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината Е Мека И Дише, Удобна За Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневен В Елек За Вратот, Резервоар Без Ракави, Маица Со Цврста Боја, Камизола Со Ремен За Шпагети, Маичка Со Прерамки од Тантела, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Резервоар Совршен За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Симпатична Секси Дизајн Пар Совршено Со Вашите Панталони, Хеланки, Шорцеви, Јакни За Кул Секојдневен Изглед, Ве Прават Поубави И Модерни.

Карактеристики

Производи во категоријата

Домот Е Местото Каде Што Ги Чувате Четките За Шминка Смешни Женски Ѕидни Налепници За Ѕидови кора и Стап ѕидни уметнички мурали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Домот Е Местото Каде Што Ги Чувате Четките За Шминка Смешни Женски Ѕидни Налепници За Ѕидови кора и Стап ѕидни уметнички мурали

Прикажете ја вашата страст со Овој Црн Винил Ѕид Цитати Налепници Инспиративни Цитати Налепници Кора И

DEN 0.67
Женски Удобен Резервоар Блузи Клиренс Облека Смешни Печатени Маици Трендовски Фустан Летни Врвови Без Ракави Кошули Со Кружен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Удобен Резервоар Блузи Клиренс Облека Смешни Печатени Маици Трендовски Фустан Летни Врвови Без Ракави Кошули Со Кружен

Многу кул за носење, Нов Изглед.90" Должина : 71см / 27.Повод : Дома, Секојдневно.Како да се мие : Рачно Миење Ла

DEN 0.67
Панталони За Жени Работат Секојдневно Печатење Глуварче Висок Струк Плус Големина Шорцеви Врвки Џеб За Вежбање На Плажа Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Панталони За Жени Работат Секојдневно Печатење Глуварче Висок Струк Плус Големина Шорцеви Врвки Џеб За Вежбање На Плажа Панталони

Пол : Жени Тип На Шема : Почва Повод : Повик Дебелина : Стандард Материјал : Полиестер Сезона : Четири Сезон

DEN 0.67