• Ново
Раскошен домашен сет на килими за бања-душеци за бања од пена што не се лизга, слонова коска

Раскошен домашен сет на килими за бања-душеци за бања од пена што не се лизга, слонова коска

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Метаратите за меморија за пена за сет од 2 од раскошен дом ќе додадат удобност и луксуз во вашата бања, кујна или просторија за перење. Јадрото на мемориската пена обезбедува многу перничиња за удобност додека излегувате од кадата или тушот, додека супер мекото корално руно од руно ја гуши влагата. Задната страна на секоја меморија за бања со пена е нексек, помагајќи да ги задржите овие подни душеци безбедно во место додека се исушите. Комплет за килим од 2-Овој комплет за бања со бања вклучува еден преголем 32-инчен тркач од 20-инчен долг и една стандардна големина 23,25-инчи од 17-инчен долг Bathmat . мемориска пена-јадрото на мемориската пена обезбедува многу перничената удобност, а врежаното руно од корали има луксузна дебелина од 280 gsm што се чувствува одлично под нозете. Држете - гумената поддршка од не -скијачи на овие душеци за бања им помага да ги чуваат безбедни, додека горните фитили на влага за да ви помогнат да го одржите вашиот под сув . материјали - мемориска пена и 280 GSM корални руно . димензии - големи : (л) 32,25 ”x x (W) 20,25 ”x (H) 0,25”; Стандард : (л) 24,5 ”x (w) 17” x (h) 0,25 ”. Боја - слонова коска.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ладно Време Куче Топол Елек Јакна Палто, Миленичиња Зимска Облека Гитови За Мали Средни Големи Кучиња, Водоотпорен Топло Миленичиња
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ладно Време Куче Топол Елек Јакна Палто, Миленичиња Зимска Облека Гитови За Мали Средни Големи Кучиња, Водоотпорен Топло Миленичиња

Материјал : Тип На Ставка : Елек За Миленичиња Сезона : umn, Зима Големина : XS / S / M / L / XL / XXL / 3 XL / 4 XL / 5 XL Боја

DEN 447.84
Витална Нега Мега Држете Екстремно Задебелување На Шила И Пумпа За Зајакнување На Сјајот Гел За Стилизирање На Косата Со Екстракт
  • Ново
Оценка на клиентот:

Витална Нега Мега Држете Екстремно Задебелување На Шила И Пумпа За Зајакнување На Сјајот Гел За Стилизирање На Косата Со Екстракт

Витална Нега Мега Мега Екстремниот Гел за Шила е супериорен гел за стилизирање во текот на целиот ден, к�

DEN 111.68
Млазница за Миење На Шофершајбната дорман За Специфични Модели На Џип Доџ Одговара изберете: 2008 - ЏИП ЛИБЕРТИ, 2006-ЏИП КОМАНДАНТ
  • Ново
Оценка на клиентот:

Млазница за Миење На Шофершајбната дорман За Специфични Модели На Џип Доџ Одговара изберете: 2008 - ЏИП ЛИБЕРТИ, 2006-ЏИП КОМАНДАНТ

Млазницата за миење затнат или протекување? Оваа млазница за замена одговара на вклопувањето и функциј�

DEN 2271.20
Холивудска Архива На Фотографии Златно Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов-Ракел Велч
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холивудска Архива На Фотографии Златно Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов-Ракел Велч

Холивудска Фото Архива 18х14 Златно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Насло�

DEN 1519.84