• Ново
Преносна лекторска подиум книга Библијата презентација штанд за чување црковно складирање количка за складирање

Преносна лекторска подиум книга Библијата презентација штанд за чување црковно складирање количка за складирање

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

*Спецификации : Материјал : табла за честички и челична димензија : 19,7 x 18.1 x 48 "(lxwxh) Прилагодлив за висина : 26-40.2-48 " Големина на челична цевка : 1,97 x 0,98 "(LXW) G.W. *Карактеристики : Изработено од 15мм одделение P2 табла за честички и челична рамка. Рамна табла за стоење со крената усна за хартија, книги и прибор за пишување. Содржи со 3 копчиња, пониски 1 за прилагодување на висината и Топ 2 за да ја задржите таблата наклон или рамен . Изграден во цврста структура со 4 трајни изобилство на стапала за да се обезбеди стабилен и да застане. Широко применлив дизајн за предавања, подиуми, лектори и цркви. Потребно е едноставно собрание.

Карактеристики

Производи во категоријата

Студио Wynwood Printed Town & City Canvas Art Print
  • Ново
Оценка на клиентот:

Студио Wynwood Printed Town & City Canvas Art Print

Маја Вронка Вода на Виста Виста, е вешто направено современо уметничко дело од вистински уметници Со се

DEN 704.00
Дете од моето девојче печатено стр
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дете од моето девојче печатено стр

Вашето мало девојче ќе изгледа толку симпатично во комбинација во ова мое дете од бебето Девојче од беб�

DEN 1.00
Спам единечен класик, 2. мл
  • Ново
Оценка на клиентот:

Спам единечен класик, 2. мл

Спам единечен класичен, торбички со 3 унци нуди погодност на едно ново ново ниво За брза закуска, еден се�

DEN 1.33
Колба Гроздобер Букви Ел Џефе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Колба Гроздобер Букви Ел Џефе

КВАЛИТЕТ : Нашите Кожени Завиткани Надворешни Авантуристички Колби се изградени доволно силни за на от�

DEN 1.00
Панталони За Жени Работат Секојдневно Печатење Глуварче Висок Струк Плус Големина Шорцеви Врвки Џеб За Вежбање На Плажа Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Панталони За Жени Работат Секојдневно Печатење Глуварче Висок Струк Плус Големина Шорцеви Врвки Џеб За Вежбање На Плажа Панталони

Пол : Жени Тип На Шема : Почва Повод : Повик Дебелина : Стандард Материјал : Полиестер Сезона : Четири Сезон

DEN 0.67