• Ново
Пластични Тример Главата Сечилото, Лесна Инсталација Косилка Пластични Сечилото За Градина

Пластични Тример Главата Сечилото, Лесна Инсталација Косилка Пластични Сечилото За Градина

Buyers rating:
DEN 367.84

Износ

Пластични Тример Главата Сечилото, Лесна Инсталација Косилка Пластични Сечилото За Градинарство Спецификација : Тип На Точка : Косилка Пластични Мочниот Меур Материјал : ABSColour : Жолта Пакет Листа : 50 x Косилка Пластични Сечилото Сечилото : Обезбедување на лесно и чистење сечење над трева и светлина четка, сечилото на машина е многу корисно и сигурен. Широка Алатка : Овозможува примена на градинарски плевели, тримери и косилки за трева, што носи повеќе уживање во хортикултурата. Вкупно 50 парчиња : во комплетот има пластично сечило за косилка од 50 парчиња, и ова во голема мера ќе ја поедностави замената. Добра Пластика : Изработена од врвен абс материјал кој веројатно нема да се деформира, кој исто така има одлична издржливост за употреба.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бела Вита Рос-Италија Слајд Сандали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бела Вита Рос-Италија Слајд Сандали

Канализирајте кул минималистичка атмосфера Со Рос од Бела Вита Прекрасно изработен Во Италија, овој ед�

DEN 480.00
Слегување со пофалби
  • Ново
Оценка на клиентот:

Слегување со пофалби

Сметајќи се дека е доцна цут на индустријата за снимање на музика за евангелска музика...

DEN 479.84