• Ново
Избледена слава - женски фармерки за подигање

Избледена слава - женски фармерки за подигање

Buyers rating:
DEN 959.84

Износ

Истегнување памук-мешавина од тексас контура на половината на средниот пораст, потпирајте се низ колкот и бутот од 5 џебни стајлинг, везени, копчиња со копчиња на задните џебови, затворање на едно копче со памук со патент, полиестер, спандекс. Машинско миење; Трбајте суво. Увезени.

Карактеристики

Производи во категоријата