• Ново
Витална Нега Мега Држете Екстремно Задебелување На Шила И Пумпа За Зајакнување На Сјајот Гел За Стилизирање На Косата Со Екстракт Од Бамбус, оз

Витална Нега Мега Држете Екстремно Задебелување На Шила И Пумпа За Зајакнување На Сјајот Гел За Стилизирање На Косата Со Екстракт

Buyers rating:
DEN 111.68

Износ

Витална Нега Мега Мега Екстремниот Гел за Шила е супериорен гел за стилизирање во текот на целиот ден, кој ќе го држи и контролира стилот, истовремено обезбедувајќи неверојатен подобрен сјај и длабок сјај, дури и при влажност. Брилијантен и флексибилен волумен кој никогаш не е леплив или леплив, Витална Нега Мега Мега Држете Екстремен Шилест Гел е направен со Кератински Протеини и Про-Витамин Б-5 за зајакнување на косата додека создавате екстремен изглед. ПРИДОБИВКИ-апсорбер на ув светлина Без Алкохол-Без тестирање на животни-Подебел изглед-Протеини И Пантенол-Највисок степен на штит за влажност-Штити Со кератин-Никогаш леплив или ронлив-Ја Елиминира дивата, виткана коса-Безбедна За коса третирана во боја-Про-Витамин б-5 Зајакнувачки Насоки : Истријте мала количина гел помеѓу рацете за да се втечне и чешел со прсти во косата. Користете ја на влажна коса по сушење на крпи и пред топли ролки, виткање или сушење со фен. Користете за создавање неограничени стилови. Витална Нега Мега Држете Екстремно Задебелување На Шилести И Пумпа за Подобрување На Сјајот Гел за Стилизирање На Косата со Екстракт од бамбус, гел за стилизирање без Алкохол од 40 мл. Ув апсорбер на светлина. Нема тестирање на животни. Подебел изглед. Протеини и пантенол. Највисок степен на влажност штит. Заштитува со кератин. Никогаш леплива или ронлива. Сјај подобрување. Ја елиминира дивата, пржена коса. Безбедно за коса третирана во боја. Про-Витамин б-5 зајакнување.

Карактеристики

Производи во категоријата