• Ново
LONEONE TUNES женски графички екипи чорапи, 10-пакувања, големини на чевли со 4-10

LONEONE TUNES женски графички екипи чорапи, 10-пакувања, големини на чевли со 4-10

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Azzез Подигнете ја фиоката за основите со оваа 10-пакет графички чорапи на екипажот, пукајќи со боја и најразлични дизајни за ликови на Looney Tunes. Дишејќи и удобно во разноврсна должина на екипажот, овој супер-големина мулти-пакет го покриваше, а потоа некои, со доволно парови за да се одвиваат неделата-па дури и да мијат денови. Материјал : тело : 97% полиестер/3% други влакна; Единствен : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува : 10 пара чорапи. Големина : Големина на чевли 4-10. Карактеристики : врзана јака; Seamed Toe; Графички принт. © wbei, сите права се задржани. Луни мелодиски графички екипи чорапи за жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Спам единечен класик, 2. мл
  • Ново
Оценка на клиентот:

Спам единечен класик, 2. мл

Спам единечен класичен, торбички со 3 унци нуди погодност на едно ново ново ниво За брза закуска, еден се�

DEN 1.33