• Ново
JewelersClub 1. Carat T.W. Бело дијамант злато над приврзок за сребро срце

JewelersClub 1. Carat T.W. Бело дијамант злато над приврзок за сребро срце

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Ова 1,00 ct. Т.В. Дијамантско срцево приврзок се занимава со длабоката желба на убовта. Класично дизајниран со форма на срце, овој светкав приврзок вклучува дијаманти поставени од пронг за да го загрее секое срце. Едноставен ланец на јаже го поддржува ова богатство, паѓајќи само на јаглеродот. Jewelers Club 1.00 Carat T.W. Бело дијамантско злато над приврзок за сребро срце : 1,00 КТ. T.W.PRONG-Set Round и Baguette Diamondsgold над Silver18 "Rope Mankspring Ring Clasplearn Morelearn за дијамантите.

Карактеристики

Производи во категоријата