• Ново
Единствени поволни цени женски плус големина цветни врвови на вратот на вратот модерна блуза во боја

Единствени поволни цени женски плус големина цветни врвови на вратот на вратот модерна блуза во боја

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Донесете лесна талент на вашата обична гардероба за носење со овој тренд-десен врв кој има прекрасен цветен принт и лежерен дизајн на Раглан. Совршено се совпаѓаат со фармерки со права нога, здолништа, фустани или панталони и чизми на глуждот. Womenенски плус големина цветни врвови околу вратот 3/4 ракави модерна блуза во боја 95% полиестер 5% спандекс. Цветна шема. Лажички врат. 3/4 РАГЛАН РАБОТНИЦИ. Редовно вклопување. Увезени. Машинско миење ладно со слични бои. Моделот носи во големина 1x (висина : 5'6 ", градите : 41 инчи, половината : 29 7/8 инчи, колк : 47 1/4 инчи, тежина : 185 фунти). Мерење (во инчи) Меѓународна големина- гарнир на градите половината girth1x 45 5/8 - 44 1/82x - - 48 7/8 - 47 1/43x 52 3/8 -50 3/44 X - 54 3/8.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Karsey Loafer by Brinley Co ја зачинува секоја класична облека! Овој симпатичен стан со зашилен пети има мек материј

DEN 3.00
Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Што сакаме во врска со лекарите на Лија од Бринли Ко? Тие се кул, сепак класични со ватирани вегански кож�

DEN 799.84
Prandi Taln Etagere, злато
  • Ново
Оценка на клиентот:

Prandi Taln Etagere, злато

Организирајте го патот до софистицираност со овој метал и стаклен етагер Елегантни агли ја благодат се�

DEN 2.67
Бела Вита Сатара Слајд сандали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бела Вита Сатара Слајд сандали

Сатарата од Бела Вита е сериозно толку забавно! Горените се достапни или во класични летни ткаенини или

DEN 2.00
Не е лесно да се биде каубојка фраза ботаничка и цветна графичка уметност авион црна врамена уметничка печатена wallидна уметност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Не е лесно да се биде каубојка фраза ботаничка и цветна графичка уметност авион црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 3.33