• Ново
Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Ноќта НА Вештерките Печатење Кардиган Со Средна Должина Женски Врвови Портокал 5Х

Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Ноќта НА Вештерките Печатење Кардиган Со Средна Должина Женски Врвови Портокал

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Принт За Ноќта На Вештерките Кардиган Со Средна Должина Женски Врвови Портокал 5 XSize : S Биста : 110cm/43.31" Ракав : 59cm/23.23" Рамо : 41cm/16.14" Должина : 85cm/33.46"Големина : М Биста : 115cm/45.28" Ракав : 60cm/23,62" Рамо : 42,5 См/16,73" Должина : 86 См/33,86"големина : л Биста : 121 см/47,64" ракав : 61 см/24,02" рамо : 44 см/17,32" должина : 87 см/34,25"големина : Xl Биста : 127 см/50,00" ракав : 62,5 см/24.61" Рамо : 45.5 См/17.91" Должина : 88см/34.65"големина : ххл Биста : 133см/52.36" Ракав : 64см/25.20" Рамо : 47см/18.50" Должина : 89см/35.04"Големина : Хххл биста : 141см/55.51" ракав : 65.5 см/25,79" Рамо : 49см/19,29" Должина : 90см/35,43"големина : ххххл биста : 149см/58,66" ракав : 67см/26,38" рамо : 51см/20,08" должина : 91см/35,83"Големина : хххххл биста : 157см/61,81" ракав : 68,5 См/26,97" Рамо : 53 См/20,87" Должина : 92 См/36,22"Сезона : aut,зимска прилика : секојдневен тип на шема : дизајн на печатење,сосема нов,квалитетен!Пол : Женска Должина : Пакетот Со Целосни Ракави вклучува : 1 ПАРЧИЊА Палто Карактеристики : Печатени, Меки, Удобни и Секојдневни.Дебелина : Стандардно, дозволете мала грешка поради методот на мерење е различна. Разликите во бојата овозможија светлосни ефекти.Прилики : Пролет, Лето, Fall, Секојдневен, Основен, Датум, Забава, На Отворено, Плажа. Лесен за различен стил на облека или надворешно носење.Материјал : Мода Од Полиестер Жени Секојдневен Цветен Принт Кардиган Јакна Со Средна Должина Капутдобро за работа и викенд, облечете се нагоре или надолу. Совршен избор за сите сезони. Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Ноќта на Вештерките Печати Средна Должина Кардиган Женски Врвови. Боја и Големина : Портокалова;5Х. Материјал : Полиестер. Повод : Палтата Се Погодни За Секојдневно Носење,Одмор,Канцеларија,Забава И Одмор Итн. Висококвалитетен Материјал : Палтата Се Изработени Од Мека, Еластична И Мазна Ткаенина И Не Се Лесни За Бледнеење. Специјален Дизајн И Уникатна Структура : Длабоко Сакани Од Луѓето,Палтата Се Неопходни За Жените. Совршен Подарок : Овие Палта Се Толку Совршени. Можете Сами Да Ја Носите Или Да Им Ја Подарите На Вашите Најблиски Или Пријатели. Висококвалитетна Услуга : Ние Ќе Ви Служиме Сесрдно И Ќе Ви Обезбедиме Висококвалитетна Услуга По Продажбата.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Консултирајте Се Со Нас~ Ви Посакувам Среќен Шопинг~.

Карактеристики

Производи во категоријата

Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини
  • Ново
Оценка на клиентот:

Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚! Ви посакувам пријатно шоп�

DEN 0.67