• Ново
Eyикмарн Женски Летен Фустан Без Ракави Ракав Ракав Мини Фустан Со Екипаж Со Цврста Боја Лабаво Вклопување Краток Течен Плисиран Фустан

Eyикмарн Женски Летен Фустан Без Ракави Ракав Ракав Мини Фустан Со Екипаж Со Цврста Боја Лабаво Вклопување Краток Течен Плисиран

Buyers rating:
DEN 267.04

Износ

Детали за производот. 50%Хлор+50% Полиестер. Увезени. Затворање На копчето. Карактеристика : Женски Мини Фустан/Фустан За Кукла За Бебиња /Фустан Без Ракави/Полите На Рафтата На Раката/Тркалезен Врат/Женски Летен Фустан/Фустан До Колена/Лабав Фустан/Ручано Здолниште/Плисирано Здолниште/Фустан Во Еднобојна Боја. Класичен Јака И Капа Ракави : Носете го овој фустан во пролет и лето на полите има разгорен фустан.Дизајнот на разгорени ракави ќе го направи вашиот изглед поубав и шик.Полите имаат класична јака со кружен врат.Заптивката на задната клучалка и полите на ракавот на листот од лотос го прават совршен придружник за многу секојдневни облеки. Сладок Дизајн : мекиот течен материјал изработен од полиестерски влакна и хлор е многу удобен во жешкото лето и целиот дизајн на бонбони е вистинскиот белег што го привлекува вниманието на сите.Ова лабаво и секојдневно бело здолниште им дава на луѓето опуштено чувство. Разгорен Фустан : малку разгорениот дел од фустанот се лула со секој чекор, високото тркалезно деколте и обликот без ракави со широк струк го нагласуваат симпатичниот изглед на секојдневниот фустан. Повод : можете да користите патики со висок врв и тексас јакни за да го стилизирате спортскиот фустан за трегери секој ден, или можете да користите клинови или високи потпетици за елегантно да го поставите на сцената.Во секој случај-дамските мини слатки фустани ќе сторат!Лабавата верзија е исто така најдобриот избор за бремени мајки. Големина (Инч) : . СБиста-36,22"- - - - Должина-35,43". МБиста-38,19"- - - - Должина-35,83". ЛБиста-40,16"- - - - Должина-36,22". XL - - - - Биста-42.13" - - - - Должина-36.61". 2 XL - - - - Биста-44.09" - - - - Должина-37.01". Летен Фустан, Фустан Без Ракави, Здолниште Со Ракави, Мини Фустан Со Вратот На Екипажот,Здолниште Со Еднобојна Боја,Лабав Фустан, Краток Течен Плисиран Фустан Врвен материјал : Изработен од висококвалитетна памучна ткаенина. Дише, меко, пријателско за кожата и удобно. Стилски дизајн : плисираниот фустан има еднобојна боја, тркалезен врат и кратки ракави, што ве прави да изгледате елегантно и стилски. Целосно совпаѓање : фустанот со еднобојна боја може совршено да се совпадне со различни чевли, како што се сандали, стилети, пумпи, станови, клинови. Идеален подарок : шик подарок за вашиот љубовник или пријатели на роденден, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, годишнината итн. Применлива пригода : Стилскиот фустан е идеална облека за шопинг, запознавање, одмор, канцеларија, забава и улична фотографија.

Карактеристики

Производи во категоријата

Зрбивб Гроздобер Жени Тенок Фустани Жени Тркалезен Врат Стомачен Фустан Без Ракави Боемски Страничен Шлиц Без Ракави Макси Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зрбивб Гроздобер Жени Тенок Фустани Жени Тркалезен Врат Стомачен Фустан Без Ракави Боемски Страничен Шлиц Без Ракави Макси Фустан

Големина : С Биста : 85105см / 33,4641,34" Половината : 50см / 19,69" Должина : 127см / 50,00" Големина : М Биста : 90110см / 35,4343,31"

DEN 3.00
Женски Обичен Фустан Тенк Фустан Цветни Копче Печатење V Вратот Мини Фустан Активен Мода Отворено Улица Долг Ракав Лабава Одговара
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Обичен Фустан Тенк Фустан Цветни Копче Печатење V Вратот Мини Фустан Активен Мода Отворено Улица Долг Ракав Лабава Одговара

Големина : С Биста : 90см / 35.43" Половината : 84см / 33.07" Колк : 94см / 37.01" Должина : 96см / 37.80"Големина : М Биста : 94см

DEN 591.68
Синдисус Жени Обични Неправилни Полите Сарафан Дами Секси Лизга Фустан Прилагодливи Ремени Плажа Туника Едноставни Кратки Мини
  • Ново
Оценка на клиентот:

Синдисус Жени Обични Неправилни Полите Сарафан Дами Секси Лизга Фустан Прилагодливи Ремени Плажа Туника Едноставни Кратки Мини

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Фустан Со Туника, Женски Краток Мини Фустан, Женски Летен Фустан Тип Н

DEN 254.24