• Ново
Вангкслдд Женско Летно Деколте Секси Фустан Со Цврста Боја Надвор Од Рамото

Вангкслдд Женско Летно Деколте Секси Фустан Со Цврста Боја Надвор Од Рамото

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Женско Летно Деколте Секси Фустан Со Цврста Боја Со Еднобоен Фустан опис на Производот : Состојба : Сосема Нов И Висококвалитетен Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Фустан Со Долги Ракави Макси Фустан,Женски Боемски Цветен Печатен Фустан,Макси Фустан Со Поделени РАКАВИ Со Долги Ракави Тип : Цветно Печатено, Копчиња, Ракав Со Девет Точки, Висок Струк, Боја На Сплит Шлиц : Зелена, Темно Сина (Опционално) Големина : s, M, L, Xl, Xxl (Следете Ја Табелата Со Големини за да изберете ве молиме) материјал : 97% Полиестер, 3% Спандекс Деколте : V Должина На Вратот : Должина На Ракавот Со Целосна Должина : Сезона На Долги Ракави : Пролет, Лето, Aut Fall, Зимски Прилики : Секојдневно, Патување, ОДМОР, Работа, Забава, Секојдневно, Датуми, Филмови Карактеристики : 1. Женски секојдневен цветен печатен фустан кој дава дополнително меко чувство, врвна ткаенина, истегнување и материјал за дополнителна удобност. 2. Носете го овој фустан за секоја пригода, работа, бизнис или секојдневно што дава опуштено вклопување. Фустан за пролет, лето, aut fall, зима и прилики. 3. Модерен стил ве прави секси и привлечни. 4. Разновидниот дизајн го прави овој фустан совршен за секојдневно. Содржина на пакетот : 1 х Фустан (други Додатоци не се вклучени) Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см)Макси Фустан Со Долги Ракави,Секојдневен Фустан Со Цветен Принт V-Врат,Сарафан Со Цвет Со Висок Струк,Макси Фустан За Забава,Цветна Бохо Облека За Плажапригода : Секојдневен мини фустан за жени плажа,забава,свадба,дипломирање.Фустан за забава, фустан на плажа, Облечете го со вашиот омилен материјалот е квалитетен и издржлив. Стилски и убав. Различни бои или големини можат да бидат избрани за да ги задоволат потребите на повеќето луѓе.

Карактеристики

Производи во категоријата

Летни Фустани За Жени Чипка Спојување Ладно Рамо Фустан Љубов Печатење Мини Фустан Замав Фустан Со Џебови Фустани За Жени вестидос
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Фустани За Жени Чипка Спојување Ладно Рамо Фустан Љубов Печатење Мини Фустан Замав Фустан Со Џебови Фустани За Жени вестидос

Ренесансен фустан женски ренесансен фустан жени со корсет ренесансен фустан жени елф корсет ренесансе�

DEN 3.00
Базиреј Женски Фустани, Каузални Фустани, Фустани На Плажа Без Ракави Летни Фустани Мини Длабоко В-Вратот Должина На Коленото
  • Ново
Оценка на клиентот:

Базиреј Женски Фустани, Каузални Фустани, Фустани На Плажа Без Ракави Летни Фустани Мини Длабоко В-Вратот Должина На Коленото

Мода Жени Секси Длабоко VВратот Халтер Без Грб Пресече Мини Партија Клуб Фустан Ве молиме, Не Само Упате�

DEN 239.84
Мијаилима Миди Фустани За Жени Летен Фустан Секојдневен Фустан Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Краток Ракав Лабав Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мијаилима Миди Фустани За Жени Летен Фустан Секојдневен Фустан Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Краток Ракав Лабав Фустан

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 90см / 35.43 "Должина : 138см / 54.33 " Ракав : 18см / 7.09" Рамо : 36см / 14.17" Големина : М СА�

DEN 0.33
Terra & Sky Women's Plus Size Sigure Ruched Prid Fuse Fuse
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Sigure Ruched Prid Fuse Fuse

Едноставно, но никогаш основно, Тера хитови над коленото Затворање : стил на пуловер Ракави : кратки рака

DEN 342.24