• Ново
Мини Фустани мијаилима За Жени Мода Елек Прашка Цветни Печатени Половината Краток Ракав Фустан V - Вратот Мини Фустан

Мини Фустани мијаилима За Жени Мода Елек Прашка Цветни Печатени Половината Краток Ракав Фустан V - Вратот Мини Фустан

Buyers rating:
DEN 415.84

Износ

Големина : с САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 32 Биста : 84см/33.07 "Рамо До Ракав : 23см/9.06" Половината : 66см/25.98 "Должина : 81см/31.89". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 34 Биста : 88см/34.65" Рамо До Ракав : 24см/9.45 "Половината : 70см/27.56 " Должина : 82см/32.28". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 36 Биста : 92см/36.22 "Рамо До Ракав : 25см/9.84" Половината : 74см/29.13 "Должина : 83см/32.68". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 38 Биста : 96cm/37.80 "Рамо До Ракав : 26cm/10.24" Половината : 78cm/30.71 "Должина : 84cm/33.07". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 40 Биста : 100cm/39.37 "Рамо До Ракав : 27cm/10.63" Половината : 82cm/32.28 "Должина : 85cm/33.46". Женски Моден Елек Печатен Половината Половината Фустан Со Кратки Ракави V Вратот Мини Фустанкарактеристики : + Прилики} Може да се носи со секојдневни панталони или со фармерки + Стилски И мода ве прават попривлечни + Совпаѓање ® овој врв Може Да се носи како секојдневен врв за секојдневно носење, или може да се носи на банкети. Вклучен е Лабав Фитинг, Секојдневен Шик Стил, Пакет Со Еднобојна Декорација : Нероден : Женски Материјал : полиестерска сезона : allcollar : v специфичност На некитем : мода, каузалност Тип На шема : должина на ракавот за печатење : должина на кратка облека за ракави : обичен 1 парчиња фустан За култури Големеусаукеубуст рамо до Sleeve Waist Length S483284cm/33.07"23cm/9.06"66cm/25.98"81cm/31.89"M6103488cm/34.65"24cm/9.45"70cm/27.56"82cm/32.28"L8123692cm/36.22"25cm/9.84"74cm/29.13"83cm/32.68"XL10143896cm/37.80"26cm/10.24"78cm/30.71"84cm/33.07"XXL121640100cm/39.37"27cm/10.63"82cm/32.28"85cm/33.46"Size : SUSA : 4 UK : 8 EU : 32 Bust : 84cm/33.07"Рамо До Ракав : 23см/9.06"Половината : 66см/25.98"Должина : 81см/31.89"Големина : МУСА : 6УК : 10ЕУ : 34биста : 88см/34.65"Рамо До Ракав : 24см/9.45"Половината : 70см/27.56"Должина : 82см/32.28"Големина : ЛУСА : 8uk : 12eu : 36bust : 92cm/36.22"рамо до ракав : 25cm/9.84"половината : 74cm/29.13"ДОЛЖИНА : 83cm/32.68"големина : xlusa : 10uk : 14eu : 38bust : 96cm/37.80"рамо до ракав : 26cm/10.24"ПОЛОВИНАТА : 78 CM/30.71"должина : 84см/33.07"големина : xxlusa : 12uk : 16eu : 40биста : 100см/39.37"РАМО до ракав : 27см/10.63"половината : 82см/32.28"должина : 85см/33.46" стилски и мода ве прават попривлечни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!.

Карактеристики

Производи во категоријата