• Ново
Начин да го прославиме резервоарот за мускули на мажите во Америка

Начин да го прославиме резервоарот за мускули на мажите во Америка

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Овој машки начин за славење на резервоарот за графички мускули на Americana мора да биде дел од вашата летна гардероба. Без разлика дали се справувате со хамбургери на скара или фаќате неколку зраци на плажа, овој резервоар ќе ве задржи ладно и удобно со стил без ракави и мека и дише памучна ткаенина (памучна/поли мешавина за сива хедер). Сите резервоари се карактеризираат со тематска графика на Америка, за да можете гордо да ја покажете вашата американска гордост цело лето. Подгответе се да уживате во вашето лето со овие мажи за да ги прославите резервоарите за графички мускули на Америка. Начин на славење на резервоарот за мускули на мажите во Америка : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. 2-пакет вклучува : два врвови на графички резервоар. Екипаж. Без ракави. 100% памучен дрес (цврсти бои); 80% памук/20% рециклиран полиестер (Мед Греј Хедер). Машина за перење. Увезени. На располагање на проширени големини. Кликнете овде за опции за пакети со 2 пакувања.

Карактеристики

Производи во категоријата

Менс Оз. Ултра памучен пакет пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Менс Оз. Ултра памучен пакет пакет

100% памук за префрук; Еш Греј е 99 / 1; Sport Grey е 90 / 10; Двојноигла зашивање низ целиот; лесна јака; прислушувано

DEN 2.67
Машки кратки ракави за мажи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машки кратки ракави за мажи

Класичен од почеток до крај, ќе го сакате овој кратки ракави со кратки ракави за мажи во секоја боја...

DEN 1.67
Без граници издолжена маица за мажи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Без граници издолжена маица за мажи

Дали ви треба нова разноврсна и стилска мета? Направено Проверете ја оваа издолжена маица за мажи од без

DEN 480.00