• Ново
Текстурирани тропски лисја на мажите на Кафе Луна, печати кошула со кратки ракави

Текстурирани тропски лисја на мажите на Кафе Луна, печати кошула со кратки ракави

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Излезете во без напор стил со кошулата на ленената и памучна мешавина на Кафе Луна за мажи. Ткаенината за мешање на ленената кошула со копче надолу помага да ве одржат кул и удобно кога сте во движење. Печатените панели додаваат контраст на вашиот изглед со јака од точка што го поврзуваат вашиот ансамбл заедно за остар, подготвен за сè. Материјал : 55% постелнина/45% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено, удобно вклопување. Јака : јака од точка. Затворање : Плоча на предните копчиња. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Гвајабера стил; ткаено тело; Контраст печатен панел; лесен. Печатена кошула со кратки ракави за мажи од Кафе Луна.

Карактеристики

Производи во категоријата

Teeорџ машки кратки ракави екипаж
  • Ново
Оценка на клиентот:

Teeорџ машки кратки ракави екипаж

Време за освежување на врвно влечење Ажурирајте ги вашите основи почнувајќи со оваа екипа на кратки рак

DEN 2.67
Машки кратки ракави за мажи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машки кратки ракави за мажи

Класичен од почеток до крај, ќе го сакате овој кратки ракави со кратки ракави за мажи во секоја боја...

DEN 1.67
Без граници издолжена маица за мажи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Без граници издолжена маица за мажи

Дали ви треба нова разноврсна и стилска мета? Направено Проверете ја оваа издолжена маица за мажи од без

DEN 480.00
Премиум маица на Ли Машка, пакувања
  • Ново
Оценка на клиентот:

Премиум маица на Ли Машка, пакувања

Ажурирајте ја омилената маица за секојдневно носење со овој памук со кратки ракави со памук на Ли Преми�

DEN 1.00