• Ново
Tee на екипажот со долг ракав на Georgeорџ мажи

Tee на екипажот со долг ракав на Georgeорџ мажи

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Оди подалеку од основните со Georgeорџ и оваа маица со екипаж со долги ракави. Изработена во удобна ткаенина, оваа машка машка ракав е разноврсен додаток на вашата гардероба која совршено се спарува со омилените панталони за дневна облека и пижами или фармерки и шорцеви за секојдневен ден. Класичната екипа и силуета со долг ракав лесно го комплетира изгледот со лесен стил. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж. Машка маица со долги ракави на екипажот од Georgeорџ.

Карактеристики

Производи во категоријата

Teeорџ машки кратки ракави екипаж
  • Ново
Оценка на клиентот:

Teeорџ машки кратки ракави екипаж

Време за освежување на врвно влечење Ажурирајте ги вашите основи почнувајќи со оваа екипа на кратки рак

DEN 2.67
Премиум маица на Ли Машка, пакувања
  • Ново
Оценка на клиентот:

Премиум маица на Ли Машка, пакувања

Ажурирајте ја омилената маица за секојдневно носење со овој памук со кратки ракави со памук на Ли Преми�

DEN 1.00
Машки кратки ракави за мажи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машки кратки ракави за мажи

Класичен од почеток до крај, ќе го сакате овој кратки ракави со кратки ракави за мажи во секоја боја Опуш

DEN 1.67
Без граници издолжена маица за мажи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Без граници издолжена маица за мажи

Дали ви треба нова разноврсна и стилска мета? Направено Проверете ја оваа издолжена маица за мажи од без

DEN 480.00