• Ново
Графичка Америка Ден на таткото Не можете да ме исплашите, имам смешна кошула за ќерки за маица за машка машка маж

Графичка Америка Ден на таткото Не можете да ме исплашите, имам смешна кошула за ќерки за маица за машка машка маж

Buyers rating:
DEN 303.84

Износ

Покажете го животот на тато со оваа машка графичка графичка ќерка. Одличен подарок за маица за Денот на таткото, родендени, Божиќ или секојдневно носење. Гордо прикажете ја вашата loveубов да бидете тато или дајте му како совршен подарок за пријател или член на семејство во вашиот живот. Оваа висококвалитетна машка маица со кратки ракави е направена за да ве натера да изгледате и да се чувствувате одлично, без разлика каде ќе ја земете! Совршен дизајн на маица за Денот на таткото, или секојдневно носење . Нашата облека инспирирана од татковството покажува свежи стилови за тато на трендовски обична облека. Подобрете ја вашата гардероба . Класичен, удобен унисекс вклопување . прислушуван врат и раменици . Достапно во најразлични бои и големини, вклучително и екстра големи големини на облека за мажи . Големини мали-6xl (достапноста може да варира) . 100% памук и 90/10 памук/поли (Спорт Греј) . Печатено во САД.

Карактеристики

Производи во категоријата